Творча зустріч з Мирославом Дочинцем

6 червня 2024 року в Національній науковій медичній бібліотеці України відбулася творча зустріч з Мирославом Дочинцем 

М. І. Дочинець — український письменник, журналіст, видавець, член Асоціації українських письменників. Пан Мирослав закінчив факультет журналістики Львівського національного університету ім. Івана Франка. Працював журналістом у газетах «Джерела», «Молодь Закарпаття», «Карпатський край», «Срібна земля», «Фест» та інших. Друкувався у часописах «Україна», «Людина і світ», «Ранок», «Літературна Україна», «Молодь України». Заснував газету «Новини Мукачева», а згодом видавництво «Карпатська вежа».

Мирослав Дочинець за романи «Криничар. Діяріюш найбагатшого чоловіка Мукачівської домінії» та «Горянин. Води Господніх русел» був нагороджений Національною премією України ім. Тараса Шевченка, отримав відзнаку «Золотий письменник України» за найбільші наклад книжок, став лауреатом премії Президента України «Українська книга року» у номінації «За видатні досягнення у галузі художньої літератури» за видання «Синій зошит. Аркуші днів світящих» та «Лад», також є лауреатом Міжнародної літературної премії «Карпатська корона».

Твори письменника перекладені 14 мовами світу та увійшли до шкільної програми. Його твір «Многії літа. Благії літа», написаний на основі унікальних матеріалів із зошитів Андрія Ворона – 104-річного закарпатського народного філософа і травознавця витримав понад 10 перевидань. За романами «Вічник» та «Світован» знімаються художні фільми в Україні та Польщі.

На творчій зустрічі говорили про книги, які принесли популярність письменнику. Мирослав Дочинець представив свої нові твори.

Запис програми дивіться за посиланням

Публікації на цю тему

6 червня 2024 року в Національній науковій медичній бібліотеці України відбулася творча зустріч з Мирославом Дочинцем  М. І. Дочинець — український письменник, журналіст, видавець, член Асоціації українських письменників. Пан Мирослав закінчив факультет журналістики Львівського національного університету ім. Івана Франка. Працював журналістом у газетах «Джерела», «Молодь Закарпаття», «Карпатський край», «Срібна земля», «Фест» та інших. Друкувався у часописах «Україна», «Людина і світ», «Ранок», «Літературна Україна», «Молодь України». Заснував газету «Новини Мукачева», а згодом видавництво «Карпатська вежа». Мирослав Дочинець за романи «Криничар. Діяріюш найбагатшого чоловіка Мукачівської домінії» та «Горянин. Води Господніх русел» був нагороджений Національною премією України ім. Тараса Шевченка, отримав відзнаку «Золотий письменник України» за найбільші наклад книжок, став лауреатом премії Президента України «Українська книга року» у номінації «За видатні досягнення у галузі художньої літератури» за видання «Синій зошит. Аркуші днів світящих» та «Лад», також є лауреатом Міжнародної літературної премії «Карпатська корона». Твори письменника перекладені 14 мовами світу та увійшли до шкільної програми. Його твір «Многії літа. Благії літа», написаний на основі унікальних матеріалів із зошитів Андрія Ворона – 104-річного закарпатського народного філософа і травознавця витримав понад 10 перевидань. За романами «Вічник» та «Світован» знімаються художні фільми в Україні та Польщі. На творчій зустрічі говорили про книги, які принесли популярність письменнику. Мирослав Дочинець представив свої нові твори. Запис програми дивіться за посиланням