Творча зустріч з Мирославом Дочинцем

27 вересня у Золоій залі Національної наукової медичної бібліотеки України відбулась презентація неперевершених творів Мирослава Дочинця.

Вкотре наша бібліотека має честь і чудову нагоду організувати творчу зустріч з сучасним українським письменником, філософом, журналістом, видавцем, володарем Шевченківської премії Мирославом Дочинцем.

…для мене важливіше читати, аніж писати..
Мирослав Дочинець

Творча зустріч з Мирославом ДочинцемЙого твори – це сорок років наполегливої праці, аналізу та синтезу інформації з живого життя, від його пращурів – дідів, бабів та мудрих людей Закарпаття. Збирання крихт емоцій і вражень, думок і суджень, кохання і любові, спогадів і сповідань, слів і тиші, мрій і снів. Для Мирослава Дочинця література – це код нації, а наша література – це український продукт. Книги, як талановиті лікарі, вони змінюють людину, спосіб життя, розширюють її світогляд. Кожна його книга, дає творчого надиху, рецепти життя, розуміння як людина розвивається у різних сферах життєдіяльності, створюючи себе. Автор люб′язно оповідаючи свої безцінні для читачів твори, розкрив своє глибинне розуміння скарбів істини.

За роман «Криничар» Мирослав Дочинець отримав 2014 року Літературну премію імені Т.Г. Шевченка. Наразі за його романом «Світован» Кшиштоф Занусі у Польщі знімає художній фільм.
На презентації читачі та гості бібліотеки мали можливість придбати книги з автографами автора.

 

Публікації на цю тему

27 вересня у Золоій залі Національної наукової медичної бібліотеки України відбулась презентація неперевершених творів Мирослава Дочинця. Вкотре наша бібліотека має честь і чудову нагоду організувати творчу зустріч з сучасним українським письменником, філософом, журналістом, видавцем, володарем Шевченківської премії Мирославом Дочинцем.
...для мене важливіше читати, аніж писати.. Мирослав Дочинець
Його твори – це сорок років наполегливої праці, аналізу та синтезу інформації з живого життя, від його пращурів – дідів, бабів та мудрих людей Закарпаття. Збирання крихт емоцій і вражень, думок і суджень, кохання і любові, спогадів і сповідань, слів і тиші, мрій і снів. Для Мирослава Дочинця література – це код нації, а наша література – це український продукт. Книги, як талановиті лікарі, вони змінюють людину, спосіб життя, розширюють її світогляд. Кожна його книга, дає творчого надиху, рецепти життя, розуміння як людина розвивається у різних сферах життєдіяльності, створюючи себе. Автор люб′язно оповідаючи свої безцінні для читачів твори, розкрив своє глибинне розуміння скарбів істини. За роман «Криничар» Мирослав Дочинець отримав 2014 року Літературну премію імені Т.Г. Шевченка. Наразі за його романом «Світован» Кшиштоф Занусі у Польщі знімає художній фільм. На презентації читачі та гості бібліотеки мали можливість придбати книги з автографами автора.