Всеукраїнський диктант в ННМБУ

9 листопада в День української писемності та мови колектив ННМБУ взяв участь у найбільшому флешмобі України – Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності.

У часи потрясінь особливо важливо бути поруч з однодумцями, тому цього року участь у радіодиктанті має особливе значення. Це не тільки перевірка власних знань з української мови, а й можливість відчути себе частиною великої родини. Тож диктант писали на фронті і в тилу, бомбосховищах і укриттях, навіть в одеських катакомбах. Як і у минулі роки до написання радіодиктанту приєдналися і українці, які мешкають за кордоном, і іноземці. Зокрема Матті Маасікас, голова представництва Європейського Союзу в Україні, у своєму акаунті в Твіттері написав: «Захоплююся тим, що традиція процвітає навіть у вкрай складних умовах. Це ще одна ознака неймовірної стійкості України, ще одна річ, якій ми можемо навчитися у вас».

Цього року авторкою тексту «Твій дім» стала письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик. Як говорить авторка, до вибору теми вона поставилась відповідально і обрала тему, яка сьогодні болить кожному українцю. «Дім – це те, що в нас не можна забрати, – говорить письменниця. – Це місце сили і єдності». Її текст просякнутий світом і вірою у перемогу і наше яскраве майбутнє.

Свій голос твору подарувала народна артистка України Ада Роговцева. Її неповторні інтонації та щирість додали тексту сили, людяності і теплоти.

Для нашого колективу участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності є доброю традицію. Цьогоріч ми приєдналися до флешмобу, не звертаючи увагу на пошкодження будівлі ННМБУ внаслідок ракетних ударів 10 жовтня 2022 року по центру Києва. Наразі в бібліотеці тривають відновлювальні роботи. Колектив бібліотеки радо продовжить традицію наступного року.

Ми, як і всі українці віримо, що темою наступного диктанту буде наша Перемога!

Публікації на цю тему

9 листопада в День української писемності та мови колектив ННМБУ взяв участь у найбільшому флешмобі України - Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності. У часи потрясінь особливо важливо бути поруч з однодумцями, тому цього року участь у радіодиктанті має особливе значення. Це не тільки перевірка власних знань з української мови, а й можливість відчути себе частиною великої родини. Тож диктант писали на фронті і в тилу, бомбосховищах і укриттях, навіть в одеських катакомбах. Як і у минулі роки до написання радіодиктанту приєдналися і українці, які мешкають за кордоном, і іноземці. Зокрема Матті Маасікас, голова представництва Європейського Союзу в Україні, у своєму акаунті в Твіттері написав: «Захоплююся тим, що традиція процвітає навіть у вкрай складних умовах. Це ще одна ознака неймовірної стійкості України, ще одна річ, якій ми можемо навчитися у вас». Цього року авторкою тексту «Твій дім» стала письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик. Як говорить авторка, до вибору теми вона поставилась відповідально і обрала тему, яка сьогодні болить кожному українцю. «Дім – це те, що в нас не можна забрати, – говорить письменниця. – Це місце сили і єдності». Її текст просякнутий світом і вірою у перемогу і наше яскраве майбутнє. Свій голос твору подарувала народна артистка України Ада Роговцева. Її неповторні інтонації та щирість додали тексту сили, людяності і теплоти. Для нашого колективу участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності є доброю традицію. Цьогоріч ми приєдналися до флешмобу, не звертаючи увагу на пошкодження будівлі ННМБУ внаслідок ракетних ударів 10 жовтня 2022 року по центру Києва. Наразі в бібліотеці тривають відновлювальні роботи. Колектив бібліотеки радо продовжить традицію наступного року. Ми, як і всі українці віримо, що темою наступного диктанту буде наша Перемога!