Вельмишановний Ісаак Михайлович, вітаємо з ювілеєм!

Вельмишановний Ісаак Михайлович!

Щиро вітаємо З ЮВІЛЕЄМ!

Висловлюємо теплі слова, велику шану і повагу Вам, насамперед, як великому Другу Бібліотеки. Ми горді і пишаємось тим, що маємо за читача таку людину як Ви – Людину мудру, унікальну, всебічно обдаровану, інтелектуальну і інтелігентну, з широким світоглядом і неабиякою ерудицією, з приголомшеною працездатністю і великим розумом.
Цінуємо Вас як великого книголюба, як виняткового лікаря-вченого, який вдало поєднує професію лікаря з літературною творчістю і досконало знає не тільки медичну науку, а й літературу, проявляючи свою геніальність як в основній діяльності так і в захопленні.

Кожна Ваша книга, подарована бібліотеці зі щирим, дарчим написом – стає безцінним надбанням для фондів ННМБУ і буде вічно слугувати як нинішнім медикам – науковцям, так і майбутнім поколінням.

Для колективу бібліотеки Ви – велика Індивідуальність, Особистість в науці і медицині, з почуттям обов’язку і відповідальності, честі і достоїнства, знакова постать, без якої не можна уявити прогрес медицини сьогодні і завтра. Ваша різностороння професійна діяльність, громадська небайдужість, людяність і любов до великої справи служіння здоров’ю народу України, рідному Києву – це Ваша спадщина, інтелектуальне надбання минулого, сьогодення і майбутнього в медицині і літературі.

Нехай Ваш «останній вагон» не сходить з колії, а стрімко і впевнено мчить вперед і вистукує ритм Вашого невтомного серця на довгім путі Вашого життя.

З повагою, колектив Національної наукової медичної бібліотеки України,
В.О. Генерального директора Остапенко Т.А.

Публікації на цю тему

Вельмишановний Ісаак Михайлович! Щиро вітаємо З ЮВІЛЕЄМ! Висловлюємо теплі слова, велику шану і повагу Вам, насамперед, як великому Другу Бібліотеки. Ми горді і пишаємось тим, що маємо за читача таку людину як Ви – Людину мудру, унікальну, всебічно обдаровану, інтелектуальну і інтелігентну, з широким світоглядом і неабиякою ерудицією, з приголомшеною працездатністю і великим розумом. Цінуємо Вас як великого книголюба, як виняткового лікаря-вченого, який вдало поєднує професію лікаря з літературною творчістю і досконало знає не тільки медичну науку, а й літературу, проявляючи свою геніальність як в основній діяльності так і в захопленні. Кожна Ваша книга, подарована бібліотеці зі щирим, дарчим написом - стає безцінним надбанням для фондів ННМБУ і буде вічно слугувати як нинішнім медикам - науковцям, так і майбутнім поколінням. Для колективу бібліотеки Ви - велика Індивідуальність, Особистість в науці і медицині, з почуттям обов’язку і відповідальності, честі і достоїнства, знакова постать, без якої не можна уявити прогрес медицини сьогодні і завтра. Ваша різностороння професійна діяльність, громадська небайдужість, людяність і любов до великої справи служіння здоров’ю народу України, рідному Києву – це Ваша спадщина, інтелектуальне надбання минулого, сьогодення і майбутнього в медицині і літературі. Нехай Ваш «останній вагон» не сходить з колії, а стрімко і впевнено мчить вперед і вистукує ритм Вашого невтомного серця на довгім путі Вашого життя. З повагою, колектив Національної наукової медичної бібліотеки України, В.О. Генерального директора Остапенко Т.А.