Від знайомства до співпраці

24 січня 2024 року в.о. генерального директора, заслужений працівник культури України Національної наукової медичної бібліотеки України Тетяна Остапенко разом із заступником з загальних питань Тетяною Мусієнко відвідали Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи Міністерства охорони здоров’я України.

Директор Центру, заслужений лікар України Володимир Мартинюк ознайомив з роботою очолюваного ним колективу лікарів, що самовіддано і професійно працюють з хворими дітьми та їх батьками. Він розповів про результати багаторічної роботи Центру, що сьогодні приймає пацієнтів постраждалих від війни і продовжує удосконалювати дитячу неврологічну службу України.

Володимир Юрійович передав велику кількість видань для започаткування колекції у фонді ННМБУ та співпраці між установами.

Це українські і німецькі видання, зокрема книги і періодика з питань педіатрії, реабілітації, нейрофізіології, патології, психології і т. п.

Бібліотека отримала також добірку журналу «Соціальна педіатрія та реабілітація», якого не було у фонді.

Згодом колекція буде частково представлена у Цифровому архіві ННМБУ.

Публікації на цю тему

24 січня 2024 року в.о. генерального директора, заслужений працівник культури України Національної наукової медичної бібліотеки України Тетяна Остапенко разом із заступником з загальних питань Тетяною Мусієнко відвідали Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи Міністерства охорони здоров'я України. Директор Центру, заслужений лікар України Володимир Мартинюк ознайомив з роботою очолюваного ним колективу лікарів, що самовіддано і професійно працюють з хворими дітьми та їх батьками. Він розповів про результати багаторічної роботи Центру, що сьогодні приймає пацієнтів постраждалих від війни і продовжує удосконалювати дитячу неврологічну службу України. Володимир Юрійович передав велику кількість видань для започаткування колекції у фонді ННМБУ та співпраці між установами. Це українські і німецькі видання, зокрема книги і періодика з питань педіатрії, реабілітації, нейрофізіології, патології, психології і т. п. Бібліотека отримала також добірку журналу «Соціальна педіатрія та реабілітація», якого не було у фонді. Згодом колекція буде частково представлена у Цифровому архіві ННМБУ.