Відбулася презентація календаря Почесні громадяни Києва

Відбулася презентація календаря Почесні громадяни Києва17 червня 2021 року, з нагоди Дня медичного працівника, у Національній науковій медичній бібліотеці України відбулася презентація календаря “Почесні громадяни Києва – лікарі 2021–2022”.
Автори календаря: письменник, перекладач і сценарист Сергій Грабар і письменниця, історик і києвознавець Ольга Друг.

У заході взяли участь: Микола Поліщук – професор, доктор медичних наук, член-кореспондент АМН України, голова Ради Почесних громадян міста Києва; Сергій Костянчук – президент Київської фундації культури і Сергій Грабар – письменник, перекладач і сценарист.

Відбулася презентація календаря Почесні громадяни КиєваМикола Поліщук привітав бібліотеку і присутніх із професійним святом і підкреслив, що саме серед почесних киян багато відомих сподвижників лікарювання. Він нагадав давню приказку: «Підем в Київ, в Лавру, помолитися і Караваєву поклонитися». Так казали прості люди про лікаря Караваєва і відомості про нього включені до презентованого календаря. Микола Єфремович передав в дар для бібліотеки фото-презент про діяльність Володимира Караваєва.

Відбулася презентація календаря Почесні громадяни КиєваЯк зазначив Сергій Костянчук, календар “Почесні громадяни Києва – лікарі 2021–2022” вже 11 календар, що продовжує добру традицію популяризувати видатних киян і пам’ять про них. Він розповів про нові плани і проекти, серед яких ідеї щодо створення Алеї олімпійських чемпіонів і Музею видатних киян.

Автор календаря Сергій Грабар розповів, що його надихнули партнери сьогоднішнього заходу – люди ентузіасти, гурмани життя, які надихають жити і творити. Він звернув увагу, що календар включає відомості про видатних персоналій, починаючи від Преподобного лікаря Агапіта – засновника лікарської справи в Давній Русі, чернця Києво-Печерської Лаври, який лікував зіллям, овочевими відварами, покладанням рук і молитвою і за свою справу ніколи нічого для себе не брав.

Колектив і читачі бібліотеки щиро вдячні шановним учасникам і авторам календаря!

Публікації на цю тему

17 червня 2021 року, з нагоди Дня медичного працівника, у Національній науковій медичній бібліотеці України відбулася презентація календаря "Почесні громадяни Києва – лікарі 2021–2022". Автори календаря: письменник, перекладач і сценарист Сергій Грабар і письменниця, історик і києвознавець Ольга Друг. У заході взяли участь: Микола Поліщук – професор, доктор медичних наук, член-кореспондент АМН України, голова Ради Почесних громадян міста Києва; Сергій Костянчук – президент Київської фундації культури і Сергій Грабар – письменник, перекладач і сценарист. Микола Поліщук привітав бібліотеку і присутніх із професійним святом і підкреслив, що саме серед почесних киян багато відомих сподвижників лікарювання. Він нагадав давню приказку: «Підем в Київ, в Лавру, помолитися і Караваєву поклонитися». Так казали прості люди про лікаря Караваєва і відомості про нього включені до презентованого календаря. Микола Єфремович передав в дар для бібліотеки фото-презент про діяльність Володимира Караваєва. Як зазначив Сергій Костянчук, календар "Почесні громадяни Києва – лікарі 2021–2022" вже 11 календар, що продовжує добру традицію популяризувати видатних киян і пам'ять про них. Він розповів про нові плани і проекти, серед яких ідеї щодо створення Алеї олімпійських чемпіонів і Музею видатних киян. Автор календаря Сергій Грабар розповів, що його надихнули партнери сьогоднішнього заходу – люди ентузіасти, гурмани життя, які надихають жити і творити. Він звернув увагу, що календар включає відомості про видатних персоналій, починаючи від Преподобного лікаря Агапіта – засновника лікарської справи в Давній Русі, чернця Києво-Печерської Лаври, який лікував зіллям, овочевими відварами, покладанням рук і молитвою і за свою справу ніколи нічого для себе не брав. Колектив і читачі бібліотеки щиро вдячні шановним учасникам і авторам календаря!