Відділ інфекційного контролю

Запрошуємо на семінар на тему: “Відділ інфекційного контролю: покроковий алгоритм створення, відповідальність, основа функціонування”

Початок: 09 червня, 14.00
Місце зустрічі: Zoom

Спікер:

Циганчук Оксана, лікар-епідеміолог, з досвідом практичної роботи більш ніж 16 років. А також її резюме включає не лише співпрацю з численними міжнародними проєктами, а ще й досвід колаборації з «L’università degli studi di Bari ALDO MORO» (Bari. Italia).

Про що:

Створення відділу інфекційного контролю вимагає врахування різних аспектів та кроків. Під час двогодинного вебінару ми розглянемо покроковий план, який допоможе  створити відділ інфекційного контролю (ВІК) а також забезпечити його ефективне функціонування:
• Навчимося визначати потреби та обсяг діяльності відділу інфекційного контролю, враховуючи проблеми з інфекційними хворобами та ризики у закладі.
• Сформулюємо мету інфекційного контролю: розглянемо які інфекції мають бути включені в роботу відділу.
• Приділимо увагу формуванню команди: хто входить до відділу, поговоримо про розподіл повноважень, навчання персоналу.
• Навчимося розробляти СОП відділу інфекційного контролю, які відповідають міжнародним стандартам та вимогам. На прикладі плану дій з упровадження програми покращання гігієни рук.
• Розглянемо процеси виявлення, контролю та звітності інфекційних захворювань.
Під час практичної частини тренінгу ви разом зі спікером попрацюєте над розробкою СОП щодо профілактики інфекційних спалахів і отримаєте відкоригований СОП для використання у вашому медичному закладі.

Більше про захід: https://press-aliance.com/navchannya/seminar-na-temu-viddil-infektsiynoho-kontrolyu-pokrokovyy-alhorytm-stvorennya

Запрошуємо на семінар на тему: "Відділ інфекційного контролю: покроковий алгоритм створення, відповідальність, основа функціонування" Початок: 09 червня, 14.00 Місце зустрічі: Zoom Спікер: Циганчук Оксана, лікар-епідеміолог, з досвідом практичної роботи більш ніж 16 років. А також її резюме включає не лише співпрацю з численними міжнародними проєктами, а ще й досвід колаборації з «L’università degli studi di Bari ALDO MORO» (Bari. Italia). Про що: Створення відділу інфекційного контролю вимагає врахування різних аспектів та кроків. Під час двогодинного вебінару ми розглянемо покроковий план, який допоможе  створити відділ інфекційного контролю (ВІК) а також забезпечити його ефективне функціонування: • Навчимося визначати потреби та обсяг діяльності відділу інфекційного контролю, враховуючи проблеми з інфекційними хворобами та ризики у закладі. • Сформулюємо мету інфекційного контролю: розглянемо які інфекції мають бути включені в роботу відділу. • Приділимо увагу формуванню команди: хто входить до відділу, поговоримо про розподіл повноважень, навчання персоналу. • Навчимося розробляти СОП відділу інфекційного контролю, які відповідають міжнародним стандартам та вимогам. На прикладі плану дій з упровадження програми покращання гігієни рук. • Розглянемо процеси виявлення, контролю та звітності інфекційних захворювань. Під час практичної частини тренінгу ви разом зі спікером попрацюєте над розробкою СОП щодо профілактики інфекційних спалахів і отримаєте відкоригований СОП для використання у вашому медичному закладі. Більше про захід: https://press-aliance.com/navchannya/seminar-na-temu-viddil-infektsiynoho-kontrolyu-pokrokovyy-alhorytm-stvorennya