Відкрито конкурс BMJ Learning з інфекційних захворювань

Користувачі, які пройшли рівні 1-5 навчального курсу на тему «Інфекційні захворювання: особливо небезпечні збудники», можуть взяти участь у нашому новому конкурсі та виграти квиток на Міжнародний форум із якості та безпеки в галузі охорони здоров’я, що відбудеться в Глазго в 2019 р.

Щоб отримати шанс на перемогу, учасники повинні подати коротке відео про те, як вони використовували курс BMJ Learning для діагностики, ведення або лікування певного інфекційного захворювання.

Щоб отримати додаткову інформацію та дізнатися, як взяти участь, натисніть тут https://learning.bmj.com/learning/home.html?locale=uk_UA. Кінцевий термін участі в конкурсі – 31 січня 2019 р.

Про курс BMJ Learning

Цей курс наразі отримує фантастичні відгуки користувачів, усі його модулі мають оцінку не менше 4 із 5 зірок. Крім того, користувачі, які пройдуть модулі BMJ Learning, зможуть додати залікові бали до свого портфелю БМО.

Dr Kieran Walsh Clinical Director, BMJ

Публікації на цю тему

Користувачі, які пройшли рівні 1-5 навчального курсу на тему «Інфекційні захворювання: особливо небезпечні збудники», можуть взяти участь у нашому новому конкурсі та виграти квиток на Міжнародний форум із якості та безпеки в галузі охорони здоров'я, що відбудеться в Глазго в 2019 р. Щоб отримати шанс на перемогу, учасники повинні подати коротке відео про те, як вони використовували курс BMJ Learning для діагностики, ведення або лікування певного інфекційного захворювання. Щоб отримати додаткову інформацію та дізнатися, як взяти участь, натисніть тут https://learning.bmj.com/learning/home.html?locale=uk_UA. Кінцевий термін участі в конкурсі - 31 січня 2019 р. Про курс BMJ Learning Цей курс наразі отримує фантастичні відгуки користувачів, усі його модулі мають оцінку не менше 4 із 5 зірок. Крім того, користувачі, які пройдуть модулі BMJ Learning, зможуть додати залікові бали до свого портфелю БМО. Dr Kieran Walsh Clinical Director, BMJ