Відзначаємо День Збройних сил України!

Шановні захисники і захисниці, військові лікарі, дорогі наші читачі і партнери бібліотеки, які воюють, лікують, викладають і навчаються в лавах Збройних Сил України щиросердно вітаємо вас зі святом!

Щодня і щоночі в боях із російським агресором ЗСУ стійко тримають щит нашої держави, доводячи всьому світу непереможний характер, відвагу та мужність, нездолиму волю до перемоги.
Ми уклінно дякуємо кожному захиснику і захисниці, хто стоїть на захисті цілісності та неподільності української землі, за мужність, незламність і хоробрість, віру, силу і безмежну любов до рідної землі!

Ми безмежно вдячні Вам за можливість жити, працювати і піклуватися про родини на своїй землі!
Пам’ятаємо кожного, хто рятує воїнів і віддав своє життя за наш мир і спокій, незалежність і свободу Української держави!

Колектив Національної наукової медичної бібліотеки України

Публікації на цю тему

Шановні захисники і захисниці, військові лікарі, дорогі наші читачі і партнери бібліотеки, які воюють, лікують, викладають і навчаються в лавах Збройних Сил України щиросердно вітаємо вас зі святом! Щодня і щоночі в боях із російським агресором ЗСУ стійко тримають щит нашої держави, доводячи всьому світу непереможний характер, відвагу та мужність, нездолиму волю до перемоги. Ми уклінно дякуємо кожному захиснику і захисниці, хто стоїть на захисті цілісності та неподільності української землі, за мужність, незламність і хоробрість, віру, силу і безмежну любов до рідної землі! Ми безмежно вдячні Вам за можливість жити, працювати і піклуватися про родини на своїй землі! Пам’ятаємо кожного, хто рятує воїнів і віддав своє життя за наш мир і спокій, незалежність і свободу Української держави! Колектив Національної наукової медичної бібліотеки України