Віктор Ляшко відвідав нашу бібліотеку

Сьогодні, 2 грудня 2021 року, Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко відвідав Національну наукову медичну бібліотеку України.

Під час робочого візиту міністр цікавився яким бібліотечним послугам сьогодні віддають перевагу користувачі, новими надходженнями, електронними ресурсами і виданнями, а також проблемами бібліотеки.

Віктор Ляшко подякував колективу ННМБУ за вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм і вручив Почесні грамоти МОЗ України.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Сьогодні, 2 грудня 2021 року, Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко відвідав Національну наукову медичну бібліотеку України. Під час робочого візиту міністр цікавився яким бібліотечним послугам сьогодні віддають перевагу користувачі, новими надходженнями, електронними ресурсами і виданнями, а також проблемами бібліотеки. Віктор Ляшко подякував колективу ННМБУ за вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм і вручив Почесні грамоти МОЗ України.