ВІЛ/СНІД – виклик людині та людству

«Чума ХХІ століття» – так називають СНІД – страшну хворобу, ліки від якої не знайдено й сьогодні. Що треба знати кожному про неї? Як уберегтися? Що робити, коли найстрашніше сталося? На допомогу прийдуть книжки, які ознайомлять про вірус, особливості його впливу на клітини імунної системи, шляхи розповсюдження та засоби боротьби із загрозливою хворобою.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

«Чума ХХІ століття» - так називають СНІД – страшну хворобу, ліки від якої не знайдено й сьогодні. Що треба знати кожному про неї? Як уберегтися? Що робити, коли найстрашніше сталося? На допомогу прийдуть книжки, які ознайомлять про вірус, особливості його впливу на клітини імунної системи, шляхи розповсюдження та засоби боротьби із загрозливою хворобою.