Вітаємо колег з ювілеєм

Бібліотека Національного медичного університету імені О. О. Богомольця – це нова концепція розвитку, інтернет-центр, відкритий доступ до книг, привітні професійні фахівці.
Бібліотека, як і університет, цьогоріч відзначила своє 180-річчя. Вона має велику історію, багатий фонд рідкісних і цінних видань ХІХ – початку ХХ століття, а також сучасної навчальної, наукової, довідкової літератури, фахові періодичні видання з медицини та доступ до світових ресурсів.
Фахівці Національної наукової медичної бібліотеки України відвідали колег і привітали очільницю – Людмилу Папушу та колектив бібліотеки-ювіляра!
Під час візиту пані Людмила провела екскурсію і розповіла про амбітні плани бібліотеки, нові проекти для викладачів і студентів, інноваційні рішення щодо організації простору бібліотеки провідного медичного вишу.

Публікації на цю тему

Бібліотека Національного медичного університету імені О. О. Богомольця – це нова концепція розвитку, інтернет-центр, відкритий доступ до книг, привітні професійні фахівці. Бібліотека, як і університет, цьогоріч відзначила своє 180-річчя. Вона має велику історію, багатий фонд рідкісних і цінних видань ХІХ – початку ХХ століття, а також сучасної навчальної, наукової, довідкової літератури, фахові періодичні видання з медицини та доступ до світових ресурсів. Фахівці Національної наукової медичної бібліотеки України відвідали колег і привітали очільницю – Людмилу Папушу та колектив бібліотеки-ювіляра! Під час візиту пані Людмила провела екскурсію і розповіла про амбітні плани бібліотеки, нові проекти для викладачів і студентів, інноваційні рішення щодо організації простору бібліотеки провідного медичного вишу.