Вітаємо Наталю Земну з ювілеєм!

«Не може існувати медицина,
яка не має точних знань про природні ліки»
Парацельс.

5 січня 1942 року, в селі Крехаїв, Чернігівської області народилася представниця нетрадиційної медицини, фітотерапевт, цілителька, громадська та політична діячка, письменниця, академік української екологічної академії (1995), президент Товариства природолікування «Зелена планета» – Наталя Земна (ЗУБИЦЬКА Наталія Петрівна).

Наталя Земна зростала у сім’ї тровознавців. Перші знання про лікування травами отримала від мами та бабусі.

Має три вищі освіти. 1979 року закінчила Київський інститут культури, 1981 року закінчила Московський інститут літератури, 1993 року закінчила Інститут нетрадиційної медицини у Києві та курси при Українській асоціації народної медицини. 1991 – 1998 роки працювала в «Аптеці народних ліків».

Нині Наталя Земна є керівником мережі аптек «Зелена планета» та Товариства природо лікування «Зелена планета», веде прийом хворих в різних регіонах України.

Наталія Петрівна авторка науково–популярних видань, методичних видань, низки анотацій, статей у періодичних виданнях. В активі цілительки є такі великі видання з фітотерапії, як «Квітник Наталі Земної», «Лікуємо нагідками», «Лікуємо ромашкою», «Дивосвіт Зеленої планети» та багато інших.

Окрім наукових робіт, у творчому доробку Наталі Земної 5 збірок поезій: «Ранок на Десні», «Серце і траві», «Дзвони душі», «Три любові», «Покоси».

Цілителька веде широку культурно–просвітницьку діяльність, бере участь у ток–шоу на телеканалах та Українському радіо. Наталія Петрівна – фундатор Всеукраїнського Товариства «Зелена планета» – єдиної в Україні громадської організації, що опікується захистом екології та здоров’я людей.

За вагомий особистий внесок в економічний, науково–технічний та соціально–культурний розвиток України Наталію Земну нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня.

Цілительську та просвітницьку діяльність Наталії Петрівни високо оцінила Українська Православна Церква, нагородивши її орденом Святого Володимира III ступеня.

Цілителька стала першим лауреатом, заснованої в Україні премії імені Євпраксії, що присуджується за успішне застосування методів народної медицини для зцілення людей.

У виставковій залі Національної наукової медичної бібліотеки України представлена виставка наукових робіт, матеріалів про творчий шлях Наталії Земної, збірки її поезій – роздуми поетеси про єднання людини зі Світом і Природою.

Колектив ННМБ України сердечно вітає Наталію Петрівну Земну з ювілеєм!
Бажаємо доброго здоров’я, натхнення та подальших успіхів у науковій та творчій діяльності на многії, благії літа!

Публікації на цю тему

«Не може існувати медицина, яка не має точних знань про природні ліки» Парацельс.
5 січня 1942 року, в селі Крехаїв, Чернігівської області народилася представниця нетрадиційної медицини, фітотерапевт, цілителька, громадська та політична діячка, письменниця, академік української екологічної академії (1995), президент Товариства природолікування «Зелена планета» – Наталя Земна (ЗУБИЦЬКА Наталія Петрівна). Наталя Земна зростала у сім'ї тровознавців. Перші знання про лікування травами отримала від мами та бабусі. Має три вищі освіти. 1979 року закінчила Київський інститут культури, 1981 року закінчила Московський інститут літератури, 1993 року закінчила Інститут нетрадиційної медицини у Києві та курси при Українській асоціації народної медицини. 1991 – 1998 роки працювала в «Аптеці народних ліків». Нині Наталя Земна є керівником мережі аптек «Зелена планета» та Товариства природо лікування «Зелена планета», веде прийом хворих в різних регіонах України. Наталія Петрівна авторка науково–популярних видань, методичних видань, низки анотацій, статей у періодичних виданнях. В активі цілительки є такі великі видання з фітотерапії, як «Квітник Наталі Земної», «Лікуємо нагідками», «Лікуємо ромашкою», «Дивосвіт Зеленої планети» та багато інших. Окрім наукових робіт, у творчому доробку Наталі Земної 5 збірок поезій: «Ранок на Десні», «Серце і траві», «Дзвони душі», «Три любові», «Покоси». Цілителька веде широку культурно–просвітницьку діяльність, бере участь у ток–шоу на телеканалах та Українському радіо. Наталія Петрівна – фундатор Всеукраїнського Товариства «Зелена планета» – єдиної в Україні громадської організації, що опікується захистом екології та здоров'я людей. За вагомий особистий внесок в економічний, науково–технічний та соціально–культурний розвиток України Наталію Земну нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня. Цілительську та просвітницьку діяльність Наталії Петрівни високо оцінила Українська Православна Церква, нагородивши її орденом Святого Володимира III ступеня. Цілителька стала першим лауреатом, заснованої в Україні премії імені Євпраксії, що присуджується за успішне застосування методів народної медицини для зцілення людей. У виставковій залі Національної наукової медичної бібліотеки України представлена виставка наукових робіт, матеріалів про творчий шлях Наталії Земної, збірки її поезій – роздуми поетеси про єднання людини зі Світом і Природою. Колектив ННМБ України сердечно вітає Наталію Петрівну Земну з ювілеєм! Бажаємо доброго здоров'я, натхнення та подальших успіхів у науковій та творчій діяльності на многії, благії літа!