Вітаємо з Днем Конституції України!

Конституція – це основний державний документ, що закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності держави, права і обов’язки громадян.  Україна є незалежною та суверенною, демократичною та правовою державою. Всі громадяни вільні та рівні у своїй гідності та правах і кожному гарантується право на свободу та вільне вираження своїх думок і переконань. Український народ є носієм суверенітету та єдиним джерелом влади, а українська мова є єдиною державною. Українська земля є національним багатством.

Одним із перших конституційних актів були «Пакти і конституції законів і вольностей Війська Запорозького», написані Пилипом Орликом і ухвалені козацькою радою 5 квітня 1710 року.

Конституція Пилипа Орлика була першою в світі державною конституцією, що закріплювала найпрогресивніші для того часу ідеї державного життя і головне – проголошувала Незалежність України!

Сьогодні українські воїни стоять на смерть за наше конституційне право бути вільними та незалежними.

Слава Україні – Героям Слава!!!

Публікації на цю тему

Конституція – це основний державний документ, що закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності держави, права і обов’язки громадян.  Україна є незалежною та суверенною, демократичною та правовою державою. Всі громадяни вільні та рівні у своїй гідності та правах і кожному гарантується право на свободу та вільне вираження своїх думок і переконань. Український народ є носієм суверенітету та єдиним джерелом влади, а українська мова є єдиною державною. Українська земля є національним багатством. Одним із перших конституційних актів були «Пакти і конституції законів і вольностей Війська Запорозького», написані Пилипом Орликом і ухвалені козацькою радою 5 квітня 1710 року. Конституція Пилипа Орлика була першою в світі державною конституцією, що закріплювала найпрогресивніші для того часу ідеї державного життя і головне – проголошувала Незалежність України! Сьогодні українські воїни стоять на смерть за наше конституційне право бути вільними та незалежними. Слава Україні – Героям Слава!!!