Вітаємо з днем медичного працівника!

«У темні часи добре видно світлих людей», — писав Еріх Марія Ремарк. А є окремі професії, значення яких набуває особливого сенсу в важкі часи.

З нагоди професійного свята — Дня медичного працівника — вітаємо всіх причетних до цієї благородної професії! Де б ви не працювали на передовій чи в тилу, за хірургічним столом чи у лабораторії, опікувалися літніми людьми чи зберігали здоров’я найменших громадян, турбуючись про майбутнє України, приміть наш доземний уклін за вашу працю. Щиро зичимо всім сили духу і міцного здоров’я! Нехай ваші родини завжди живуть у мирі і спокої. Разом до перемоги!

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

«У темні часи добре видно світлих людей», — писав Еріх Марія Ремарк. А є окремі професії, значення яких набуває особливого сенсу в важкі часи. З нагоди професійного свята — Дня медичного працівника — вітаємо всіх причетних до цієї благородної професії! Де б ви не працювали на передовій чи в тилу, за хірургічним столом чи у лабораторії, опікувалися літніми людьми чи зберігали здоров’я найменших громадян, турбуючись про майбутнє України, приміть наш доземний уклін за вашу працю. Щиро зичимо всім сили духу і міцного здоров’я! Нехай ваші родини завжди живуть у мирі і спокої. Разом до перемоги!