Вітаємо з Всеукраїнським Днем Бібліотек

У день професійного свята від щирого серця вітаємо бібліотечних працівників, читачів, партнерів і всіх людей, які пов’язують своє життя з книгою!

Бажаємо всій бібліотечній спільноті стійкості і міці духу, витримки і впевненості у власних силах!

Ми переконані, що всі зруйновані бібліотеки будуть відбудовані, пошкоджені – відремонтовані.

Нехай не вичерпується наше джерело віри, надії та любові до бібліотечної справи і до рідної землі, а наступні роки пройдуть під мирним небом, з процвітанням, добробутом та зосередженням усіх сил для зміцнення Української держави.

Бібліотеки були, є і будуть осередками духовності, просвіти, культури і відродження України!

З повагою
колектив Національної наукової медичної бібліотеки України!

Публікації на цю тему

У день професійного свята від щирого серця вітаємо бібліотечних працівників, читачів, партнерів і всіх людей, які пов’язують своє життя з книгою! Бажаємо всій бібліотечній спільноті стійкості і міці духу, витримки і впевненості у власних силах! Ми переконані, що всі зруйновані бібліотеки будуть відбудовані, пошкоджені – відремонтовані. Нехай не вичерпується наше джерело віри, надії та любові до бібліотечної справи і до рідної землі, а наступні роки пройдуть під мирним небом, з процвітанням, добробутом та зосередженням усіх сил для зміцнення Української держави. Бібліотеки були, є і будуть осередками духовності, просвіти, культури і відродження України! З повагою колектив Національної наукової медичної бібліотеки України!