Вітання до Дня медичного працівника

Цікаво, що День медичного працівника у 2019 році припадає на святкування Трійці і відзначається 16 червня. Цей святковий день закріплений Указом Президента України від 03 червня 1994 року № 281/94. Професія лікаря є найвідповідальнішою та найблагороднішою, адже лікарі рятують людські життя.

Шановні медики! Ваша самовіддана праця заслуговує найвищих нагород! Від вас залежить якість життя ваших пацієнтів, тому щиро бажаємо вам і вашим близьким міцного здоров’я, злагоди в родинах, щоб нічого не затьмарювало ваш настрій і створювало вам комфортні умови для надання людям необхідної медичної допомоги!
Зі свого боку, фахівці Національної наукової медичної бібліотеки України забезпечать вам повне й оперативне обслуговування і допоможуть знайти найсучаснішу інформацію для професійного зростання.

З нагоди вашого професійного свята в Національній науковій медичній бібліотеці України експонується розгорнута книжкова виставка.

Двері нашої бібліотеки завжди гостинно відкриті для вас!

Публікації на цю тему

Цікаво, що День медичного працівника у 2019 році припадає на святкування Трійці і відзначається 16 червня. Цей святковий день закріплений Указом Президента України від 03 червня 1994 року № 281/94. Професія лікаря є найвідповідальнішою та найблагороднішою, адже лікарі рятують людські життя. Шановні медики! Ваша самовіддана праця заслуговує найвищих нагород! Від вас залежить якість життя ваших пацієнтів, тому щиро бажаємо вам і вашим близьким міцного здоров’я, злагоди в родинах, щоб нічого не затьмарювало ваш настрій і створювало вам комфортні умови для надання людям необхідної медичної допомоги! Зі свого боку, фахівці Національної наукової медичної бібліотеки України забезпечать вам повне й оперативне обслуговування і допоможуть знайти найсучаснішу інформацію для професійного зростання. З нагоди вашого професійного свята в Національній науковій медичній бібліотеці України експонується розгорнута книжкова виставка. Двері нашої бібліотеки завжди гостинно відкриті для вас!