Вітаємо Іллю Миколайовича Ємця

З нагоди дня народження Іллі Миколайовича Ємця, відомого кардіохірурга, доктора медичних наук, професора кафедри дитячої кардіології та кардіохірургії НМАПО ім. П. Л. Шупика, директора Державної установи ″Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України″, заслуженого лікаря України, члена Європейської асоціації хірургії вроджених вад серця – у виставковій залі Національної наукової медичної бібліотеки України розгорнуто книжкову виставку наукових робіт вченого, майстра найвищого класу, палкого патріота національного піднесення України.

Ілля Ємець з 1992 року першим в Україні і на пострадянському просторі почав успішно оперувати немовлят зі складними вадами серця, впроваджувати в практику пластичні операції на клапанах серця у дітей раннього віку (без використання штучних матеріалів). Вперше в світі впровадив хірургічне лікування пренатально діагностованих складних вроджених вад серця у перші години життя у новонароджених із застосуванням аутологічної пуповинної крові замість донорської. Створив в Україні школу кардіології та кардіохірургії новонароджених. Є автором понад 250 наукових робіт.

Вітаємо Іллю Миколайовича Ємця

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, впровадження новітніх методів лікування, його тяжіння до прогресу Вітчизни, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм Ілля Миколайович Ємець має Державні нагороди та високу оцінку медичної громадськості міста:
Орден “За заслуги” II ступеня ; Державна премія України в галузі науки і техніки 2017 року (Указ Президента України від 19 травня 2018 року № 138/2018 ) та інші.

Колектив ННМБУ щиро вітає Іллю Миколайовича Ємця – доброзичливу і чуйну людину, Друга, однодумця Бібліотеки і бажає міцного здоров’я, плідної праці та подальших успіхів у науковій та практичній діяльності на довгі роки.

Публікації на цю тему

З нагоди дня народження Іллі Миколайовича Ємця, відомого кардіохірурга, доктора медичних наук, професора кафедри дитячої кардіології та кардіохірургії НМАПО ім. П. Л. Шупика, директора Державної установи ″Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України″, заслуженого лікаря України, члена Європейської асоціації хірургії вроджених вад серця - у виставковій залі Національної наукової медичної бібліотеки України розгорнуто книжкову виставку наукових робіт вченого, майстра найвищого класу, палкого патріота національного піднесення України. Ілля Ємець з 1992 року першим в Україні і на пострадянському просторі почав успішно оперувати немовлят зі складними вадами серця, впроваджувати в практику пластичні операції на клапанах серця у дітей раннього віку (без використання штучних матеріалів). Вперше в світі впровадив хірургічне лікування пренатально діагностованих складних вроджених вад серця у перші години життя у новонароджених із застосуванням аутологічної пуповинної крові замість донорської. Створив в Україні школу кардіології та кардіохірургії новонароджених. Є автором понад 250 наукових робіт. За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров'я, впровадження новітніх методів лікування, його тяжіння до прогресу Вітчизни, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм Ілля Миколайович Ємець має Державні нагороди та високу оцінку медичної громадськості міста: Орден "За заслуги" II ступеня ; Державна премія України в галузі науки і техніки 2017 року (Указ Президента України від 19 травня 2018 року № 138/2018 ) та інші. Колектив ННМБУ щиро вітає Іллю Миколайовича Ємця - доброзичливу і чуйну людину, Друга, однодумця Бібліотеки і бажає міцного здоров’я, плідної праці та подальших успіхів у науковій та практичній діяльності на довгі роки.