Вітаємо Олександра Макаровича Голяченка!

13 лютого 2020 р., з нагоди 80-річчя від дня народження доктора медичних наук, професора Тернопільського медичного університету Голяченка Олександра Макаровича, фахівці Національної наукової медичної бібліотеки України підготували книжкову виставку, де представлені роботи науковця з історії медицини та охорони здоров’я в Україні, організації медичної допомоги, управління багатопрофільними лікарнями, економіки української охорони здоров’я.

О. М. Голяченко захистив кандидатську дисертацію на тему «Історія розвитку лікарської справи УРСР (1864 – 1964)», згодом докторську дисертацію на тему «Соціально-гігієнічні умови забезпечення доступної лікарняної допомоги сільській людності». Від 1983р. – очолює кафедру соціальної гігієни та організації охорони здоров’я Тернопільського медичного університету.

Він є автором більше 200 наукових праць, переважно в галузі соціальної медицини, з них – 21 монографія.

Від імені колективу Національної наукової медичної бібліотеки України щиро вітаємо Олександра Макаровича, з Ювілеєм! Бажаємо міцного здоров′я та благополуччя!

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

13 лютого 2020 р., з нагоди 80-річчя від дня народження доктора медичних наук, професора Тернопільського медичного університету Голяченка Олександра Макаровича, фахівці Національної наукової медичної бібліотеки України підготували книжкову виставку, де представлені роботи науковця з історії медицини та охорони здоров'я в Україні, організації медичної допомоги, управління багатопрофільними лікарнями, економіки української охорони здоров'я. О. М. Голяченко захистив кандидатську дисертацію на тему «Історія розвитку лікарської справи УРСР (1864 – 1964)», згодом докторську дисертацію на тему «Соціально-гігієнічні умови забезпечення доступної лікарняної допомоги сільській людності». Від 1983р. – очолює кафедру соціальної гігієни та організації охорони здоров'я Тернопільського медичного університету. Він є автором більше 200 наукових праць, переважно в галузі соціальної медицини, з них – 21 монографія. Від імені колективу Національної наукової медичної бібліотеки України щиро вітаємо Олександра Макаровича, з Ювілеєм! Бажаємо міцного здоров′я та благополуччя!