Вітаємо Віктора Дмитровича Лукашука!

Вельмишановний Вікторе Дмитровичу!

З великою повагою колектив Національної медичної бібліотеки України вітає доктора медичних наук, педагога і вченого Віктора Дмитровича з ювілеєм!

Ваша невтомна праця на благо охорони здоров′я дітей України та притаманний Вам талант організатора, помножений на педагогічну майстерність та високий науковий потенціал, успішно реалізується при підготовці кваліфікованих наукових кадрів. Вам доля подарувала активне, багате і цікаве життя, бажання робити людям добро, стало запорукою Вашого успіху.

Нехай невичерпна енергія, оптимізм і надалі будуть Вашими постійними супутниками в житті, а доля подарує ще багато світлих літ у мирі та розбудові медичної галузі. Бажаємо Вам святкового настрою, доброго здоров’я, довгих років життя, великого людського щастя та благополуччя.

Прийміть наші сердечні вітання і найкращі побажання, нових творчих досягнень, талановитих учнів та подальших успіхів у різнобічній діяльності лікаря !

Публікації на цю тему

Вельмишановний Вікторе Дмитровичу! З великою повагою колектив Національної медичної бібліотеки України вітає доктора медичних наук, педагога і вченого Віктора Дмитровича з ювілеєм! Ваша невтомна праця на благо охорони здоров′я дітей України та притаманний Вам талант організатора, помножений на педагогічну майстерність та високий науковий потенціал, успішно реалізується при підготовці кваліфікованих наукових кадрів. Вам доля подарувала активне, багате і цікаве життя, бажання робити людям добро, стало запорукою Вашого успіху. Нехай невичерпна енергія, оптимізм і надалі будуть Вашими постійними супутниками в житті, а доля подарує ще багато світлих літ у мирі та розбудові медичної галузі. Бажаємо Вам святкового настрою, доброго здоров'я, довгих років життя, великого людського щастя та благополуччя. Прийміть наші сердечні вітання і найкращі побажання, нових творчих досягнень, талановитих учнів та подальших успіхів у різнобічній діяльності лікаря !