Вітаємо Ярослава Ганіткевича з державною нагородою

Колектив ННМБУ щиросердно вітає Ярослава Володимировича Ганіткевича з нагоди нагородження орденом «За заслуги» III ступеня за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю.

Ярослав Ганіткевич (1929 р. н.) – лікар-фізіолог, доктор медичних наук, професор, історик медицини, дійсний член Наукового товариства імені Тараса Шевченка, лауреат премії імені Івана Огієнка. У науковому доробку вченого понад 450 наукових праць, в тому числі 21 монографія. Він є співавтором першого і поки єдиного українського підручника з історії медицини, виданого ще у 2004 році. На основі своїх досліджень професор представляв Україну на світовому конгресі з історії медицини у 2007 році.

Ярослав Володимирович повертає забуті імена українській і світовій медицині. Він багато років працює в творчому тандемі з фахівцями нашої бібліотеки. Результатом такої плідної співпраці є видання щорічного календаря «Український медичний календар» і бібліографічного словника «Медицина в Україні».
Ярослав Володимирович передав до ННМБУ свою персональну колекцію книг із 356 примірників видань з біохімічного дослідження жовчі, вивчення ролі жовчі та жовчних кислот в фізіології та патології організму тощо.

Вельмишановний, пане Ярославе, прийміть наші сердечні вітання! Нехай невичерпна енергія, оптимізм і надалі будуть Вашими постійними супутниками. Бажаємо Вам доброго здоров’я, гарного настрою, наснаги і реалізації задуманого!

Публікації на цю тему

Колектив ННМБУ щиросердно вітає Ярослава Володимировича Ганіткевича з нагоди нагородження орденом «За заслуги» III ступеня за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю. Ярослав Ганіткевич (1929 р. н.) – лікар-фізіолог, доктор медичних наук, професор, історик медицини, дійсний член Наукового товариства імені Тараса Шевченка, лауреат премії імені Івана Огієнка. У науковому доробку вченого понад 450 наукових праць, в тому числі 21 монографія. Він є співавтором першого і поки єдиного українського підручника з історії медицини, виданого ще у 2004 році. На основі своїх досліджень професор представляв Україну на світовому конгресі з історії медицини у 2007 році. Ярослав Володимирович повертає забуті імена українській і світовій медицині. Він багато років працює в творчому тандемі з фахівцями нашої бібліотеки. Результатом такої плідної співпраці є видання щорічного календаря «Український медичний календар» і бібліографічного словника «Медицина в Україні». Ярослав Володимирович передав до ННМБУ свою персональну колекцію книг із 356 примірників видань з біохімічного дослідження жовчі, вивчення ролі жовчі та жовчних кислот в фізіології та патології організму тощо. Вельмишановний, пане Ярославе, прийміть наші сердечні вітання! Нехай невичерпна енергія, оптимізм і надалі будуть Вашими постійними супутниками. Бажаємо Вам доброго здоров'я, гарного настрою, наснаги і реалізації задуманого!