Вітаємо Євгена Георгійовича Педаченка з ювілеєм

21 жовтня виповнюється 70 років від дня народження Євгена Георгійовича Педаченка – визнаного у світі нейрохірурга, академіка НАМН України, доктора медичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, Лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, Лауреата премії АМН України з клінічної медицини, премії ЦК комсомолу України в галузі науки, Члена Наукової ради НАМН України з клінічної медицини, Голови Вченої медичної ради МОЗ України, Голови експертної ради ВАК України з клінічної медицини (хірургічні хвороби), директора ДУ «Інститут нейрохірургії імені акад. А.П. Ромоданова НАМН України», Віце-президента Всесвітньої Федерації нейрохірургічних товариств (WFNS).

Вельмишановний Євгене Георгійовичу, прийміть наші сердечні вітання і найкращі побажання з нагоди Вашого 70-річного ювілею! Нехай життя буде довгим і насиченим, здоров’я дозволяє реалізовувати задумані плани. Нехай невичерпна енергія і надалі буде Вашим постійним супутником в житті, а доля подарує ще багато світлих літ у мирі та розбудові медичної галузі. Бажаємо Вам святкового настрою, доброго здоров’я, довгих років життя, великого людського щастя та благополуччя.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

21 жовтня виповнюється 70 років від дня народження Євгена Георгійовича Педаченка - визнаного у світі нейрохірурга, академіка НАМН України, доктора медичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, Лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, Лауреата премії АМН України з клінічної медицини, премії ЦК комсомолу України в галузі науки, Члена Наукової ради НАМН України з клінічної медицини, Голови Вченої медичної ради МОЗ України, Голови експертної ради ВАК України з клінічної медицини (хірургічні хвороби), директора ДУ «Інститут нейрохірургії імені акад. А.П. Ромоданова НАМН України», Віце-президента Всесвітньої Федерації нейрохірургічних товариств (WFNS). Вельмишановний Євгене Георгійовичу, прийміть наші сердечні вітання і найкращі побажання з нагоди Вашого 70-річного ювілею! Нехай життя буде довгим і насиченим, здоров’я дозволяє реалізовувати задумані плани. Нехай невичерпна енергія і надалі буде Вашим постійним супутником в житті, а доля подарує ще багато світлих літ у мирі та розбудові медичної галузі. Бажаємо Вам святкового настрою, доброго здоров'я, довгих років життя, великого людського щастя та благополуччя.