Вітаємо з Днем Соборності України!

Дорогі Українці!

Даті 22 січня судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом!

Рівно 100 років тому відбулась визначна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави – Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об’єдналися в самостійну соборну державу.

Ця подія залишила глибокий слід в історичній пам’яті українського народу. Людей з різних куточків об’єднало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією.

Історичний досвід постійно нагадує кожному з нас, що тільки за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі. Головний урок Дня Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила.

Слава Україні та її народові! Миру вам і Божої Благодаті!

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Дорогі Українці! Даті 22 січня судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом! Рівно 100 років тому відбулась визначна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об'єдналися в самостійну соборну державу. Ця подія залишила глибокий слід в історичній пам'яті українського народу. Людей з різних куточків об'єднало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією. Історичний досвід постійно нагадує кожному з нас, що тільки за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі. Головний урок Дня Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила. Слава Україні та її народові! Миру вам і Божої Благодаті!