Вітаємо з Днем Соборності України!

Дорогі Українці!

Даті 22 січня судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом!

Рівно 100 років тому відбулась визначна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави – Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об’єдналися в самостійну соборну державу.

Ця подія залишила глибокий слід в історичній пам’яті українського народу. Людей з різних куточків об’єднало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією.

Історичний досвід постійно нагадує кожному з нас, що тільки за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі. Головний урок Дня Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила.

Слава Україні та її народові! Миру вам і Божої Благодаті!

Публікації на цю тему

Дорогі Українці! Даті 22 січня судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом! Рівно 100 років тому відбулась визначна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об'єдналися в самостійну соборну державу. Ця подія залишила глибокий слід в історичній пам'яті українського народу. Людей з різних куточків об'єднало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією. Історичний досвід постійно нагадує кожному з нас, що тільки за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі. Головний урок Дня Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила. Слава Україні та її народові! Миру вам і Божої Благодаті!