Вітаємо з Новим Роком!

Шановні читачі! Дорогі колеги!

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо у новому році міцного здоров’я, невичерпного натхнення, глибокої віри в свої сили, миру і процвітання нашій країні.

Давайте дарувати один одному найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу про наших близьких, щоб ніхто й ніколи не відчував себе самотнім!

Нехай 2019 рік принесе мир і злагоду, радість і затишок, щастя і благополуччя!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Щиро, Колектив Національної наукової медичної бібліотеки України.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Шановні читачі! Дорогі колеги!

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо у новому році міцного здоров’я, невичерпного натхнення, глибокої віри в свої сили, миру і процвітання нашій країні. Давайте дарувати один одному найцінніше - любов і тепло наших сердець, увагу і турботу про наших близьких, щоб ніхто й ніколи не відчував себе самотнім! Нехай 2019 рік принесе мир і злагоду, радість і затишок, щастя і благополуччя! З Новим роком та Різдвом Христовим! Щиро, Колектив Національної наукової медичної бібліотеки України.