Вітаємо з професійним святом!

Шановні колеги!
Вітаємо Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається 9 листопада разом із Днем української писемності та мови.
Всеукраїнський день працівників культури було засновано з метою відзначити вагомий вклад творчих особистостей у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність.
Українська культура змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність та первозданну чистоту. І сьогодні вона займає чільне місце в світовій культурі,
Шановні бібліотечні працівники! Своєю щоденною працею Ви забезпечуєте збереження та презентацію неоціненних книжкових скарбів, що має у своїй духовній скарбниці український народ.

Бажаємо Вам невпинного руху вперед, творчої енергії та міцного здоров`я!

Публікації на цю тему

Шановні колеги! Вітаємо Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва! Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається 9 листопада разом із Днем української писемності та мови. Всеукраїнський день працівників культури було засновано з метою відзначити вагомий вклад творчих особистостей у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність. Українська культура змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність та первозданну чистоту. І сьогодні вона займає чільне місце в світовій культурі, Шановні бібліотечні працівники! Своєю щоденною працею Ви забезпечуєте збереження та презентацію неоціненних книжкових скарбів, що має у своїй духовній скарбниці український народ. Бажаємо Вам невпинного руху вперед, творчої енергії та міцного здоров`я!