Вітаємо з ювілеєм Іллю Миколайовича Ємця

Вітаємо з ювілеєм Іллю Миколайовича ЄмцяЗ нагоди ювілею Іллі Миколайовича Ємця – відомого в Україні та за її межами кардіохірурга, доктора медичних наук, професора кафедри дитячої кардіології та кардіохірургії НМАПО ім. П. Л. Шупика, директора Державної установи ″Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України″, заслуженого лікаря України,  члена Європейської асоціації хірургії вроджених вад серця – у виставковій залі Національної наукової медичної бібліотеки України розгорнуто книжкову виставку наукових робіт вченого,  майстра свого фаху найвищого класу, палкого патріота національного піднесення України.

Ілля Ємець з 1992 року першим в Україні і на пострадянському просторі почавВітаємо з ювілеєм Іллю Миколайовича Ємця успішно оперувати немовлят зі складними вадами серця, впроваджувати в практику пластичні операції на клапанах серця у дітей раннього віку (без використання штучних матеріалів). Ілля Миколайович вперше в світі впровадив хірургічне лікування пренатально діагностованих складних вроджених вад серця у перші години життя у новонароджених із застосуванням аутологічної пуповинної крові замість донорської. Ємець І.М. створив в Україні школу кардіології та кардіохірургії новонароджених. Вчений Ілля Ємець є автором понад 250 наукових робіт.

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, впровадження новітніх методів лікування, його тяжіння до прогресу Вітчизни, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм  Ілля Миколайович Ємець має Державні нагороди та високу оцінку медичної громадськості України: Заслужений лікар України, Орден “За заслуги” II ступеня, Орден ″За заслуги″ III ступеня,  Державну премію України в галузі науки і техніки 2017 року (Указ Президента України від 19 травня 2018 року № 138/2018 ) та інші.

Колектив ННМБУ щиросердечно вітає Іллю Миколайовича Ємця  – доброзичливу, чуйну людину, друга, однодумця Бібліотеки! Бажаємо міцного здоров’я, плідної праці, подальших успіхів у науковій та практичній діяльності на довгі роки.

Публікації на цю тему

З нагоди ювілею Іллі Миколайовича Ємця - відомого в Україні та за її межами кардіохірурга, доктора медичних наук, професора кафедри дитячої кардіології та кардіохірургії НМАПО ім. П. Л. Шупика, директора Державної установи ″Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України″, заслуженого лікаря України,  члена Європейської асоціації хірургії вроджених вад серця - у виставковій залі Національної наукової медичної бібліотеки України розгорнуто книжкову виставку наукових робіт вченого,  майстра свого фаху найвищого класу, палкого патріота національного піднесення України.

Ілля Ємець з 1992 року першим в Україні і на пострадянському просторі почав успішно оперувати немовлят зі складними вадами серця, впроваджувати в практику пластичні операції на клапанах серця у дітей раннього віку (без використання штучних матеріалів). Ілля Миколайович вперше в світі впровадив хірургічне лікування пренатально діагностованих складних вроджених вад серця у перші години життя у новонароджених із застосуванням аутологічної пуповинної крові замість донорської. Ємець І.М. створив в Україні школу кардіології та кардіохірургії новонароджених. Вчений Ілля Ємець є автором понад 250 наукових робіт.

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров'я, впровадження новітніх методів лікування, його тяжіння до прогресу Вітчизни, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм  Ілля Миколайович Ємець має Державні нагороди та високу оцінку медичної громадськості України: Заслужений лікар України, Орден "За заслуги" II ступеня, Орден ″За заслуги″ III ступеня,  Державну премію України в галузі науки і техніки 2017 року (Указ Президента України від 19 травня 2018 року № 138/2018 ) та інші. Колектив ННМБУ щиросердечно вітає Іллю Миколайовича Ємця  - доброзичливу, чуйну людину, друга, однодумця Бібліотеки! Бажаємо міцного здоров’я, плідної праці, подальших успіхів у науковій та практичній діяльності на довгі роки.