Вітаємо з ювілеєм Сергія Олександровича Возіанова

Вітаємо з ювілеєм Сергія Олександровича Возіанова, провідного вченого в галузі урології, хірурга, організатора і керівника напряму урології, онкоурології, член-кореспондента НАМН України, доктора медичних наук, професора, члена Президії НАН України, президента української асоціації урологів та Міжнародного урологічного товариства, члена спілки онкоурологів України, члена Європейської Асоціації урологів і Міжнародного урологічного товариства, члена редколегій ряду провідних фахових видань, лауреата премії АМН України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, директора ДУ ″Інституту урології НАМН України″.

Професор Возіанов Сергій Олександрович відомий як організатор і керівник нового напрямку в урології – розвитку онкоурології, а саме – діагностики та лікування раку передміхурової залози, хворих на передрак та різні форми раку сечового міхура в Україні. Особисто ним, вперше в Україні, науково обґрунтовано і впроваджено в практичну діяльність Інституту урології, урологічні клініки м. Києва та областей України метод фотодинамічної діагностики раку сечового міхура. Возіановим С. О. розроблено і впроваджено в клінічну практику нові форми та методи лікування і діагностики захворювань нирок, сечокам’яної хвороби; через шкірну пункцію кіст нирок в діагностичних цілях, що дозволяє уникнути травматичного хірургічного втручання та значно зменшує кількість нефректомій. Сергій Олександрович розробив Галузевий стандарт ″Протокол ведення хворих. Кіста нирки набута″, узгоджений із МОЗ України і призначений для застосування в спеціалізованих підрозділах клінік всієї України.

Возіанов Сергій Олександрович автор  315 наукових робіт: 41 книги монографій, підручників, посібників та довідників. Автор 35 патентів на винаходи, які впроваджено в медичну практику в Україні. Він підготував 6 докторів та 27 кандидатів медичних наук.

Медична громадськість, колектив ННМБ України щиросердечно вітають Возіанова Сергія Олександровича з ювілеєм, зичать йому активного довголіття, невичерпної енергії та нових здобутків у благородній справі лікування людей.

Публікації на цю тему

Вітаємо з ювілеєм Сергія Олександровича Возіанова, провідного вченого в галузі урології, хірурга, організатора і керівника напряму урології, онкоурології, член-кореспондента НАМН України, доктора медичних наук, професора, члена Президії НАН України, президента української асоціації урологів та Міжнародного урологічного товариства, члена спілки онкоурологів України, члена Європейської Асоціації урологів і Міжнародного урологічного товариства, члена редколегій ряду провідних фахових видань, лауреата премії АМН України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, директора ДУ ″Інституту урології НАМН України″. Професор Возіанов Сергій Олександрович відомий як організатор і керівник нового напрямку в урології – розвитку онкоурології, а саме – діагностики та лікування раку передміхурової залози, хворих на передрак та різні форми раку сечового міхура в Україні. Особисто ним, вперше в Україні, науково обґрунтовано і впроваджено в практичну діяльність Інституту урології, урологічні клініки м. Києва та областей України метод фотодинамічної діагностики раку сечового міхура. Возіановим С. О. розроблено і впроваджено в клінічну практику нові форми та методи лікування і діагностики захворювань нирок, сечокам’яної хвороби; через шкірну пункцію кіст нирок в діагностичних цілях, що дозволяє уникнути травматичного хірургічного втручання та значно зменшує кількість нефректомій. Сергій Олександрович розробив Галузевий стандарт ″Протокол ведення хворих. Кіста нирки набута″, узгоджений із МОЗ України і призначений для застосування в спеціалізованих підрозділах клінік всієї України. Возіанов Сергій Олександрович автор  315 наукових робіт: 41 книги монографій, підручників, посібників та довідників. Автор 35 патентів на винаходи, які впроваджено в медичну практику в Україні. Він підготував 6 докторів та 27 кандидатів медичних наук. Медична громадськість, колектив ННМБ України щиросердечно вітають Возіанова Сергія Олександровича з ювілеєм, зичать йому активного довголіття, невичерпної енергії та нових здобутків у благородній справі лікування людей.