Вітаємо з ювілеєм Степана Мілентійовича Віничука

Вітаємо з ювілеєм Степана Мілентійовича Віничука20 серпня 2018 року медична спільнота України, колеги, учні та сім’я Степана Мілентійовича Віничука відзначатимуть славетний ювілей — 85-річчя його народження. Заслужений діяч науки і техніки України, професор, доктор медичних наук С.М. Віничук належить до плеяди лікарів, які обрали свою професію за покликанням. Тож завдяки цьому та наполегливій самовідданій праці він досяг видатних успіхів на ниві медичної науки і лікувальної практики.
Колектив Національної нукової медичної бібліотеки України щиро вітає Вченого та Лікаря з великої букви, професора, доктора медичних наук Степана Мілентійовича Віничука зі славетним ювілеєм. Бажаємо міцного здоров’я, наснаги в науковій роботі, творчого натхнення, яке допомагає вихованню нового покоління, становленню молодих науковців, затишку в родині й просто людського щастя!

Публікації на цю тему

20 серпня 2018 року медична спільнота України, колеги, учні та сім’я Степана Мілентійовича Віничука відзначатимуть славетний ювілей — 85-річчя його народження. Заслужений діяч науки і техніки України, професор, доктор медичних наук С.М. Віничук належить до плеяди лікарів, які обрали свою професію за покликанням. Тож завдяки цьому та наполегливій самовідданій праці він досяг видатних успіхів на ниві медичної науки і лікувальної практики. Колектив Національної нукової медичної бібліотеки України щиро вітає Вченого та Лікаря з великої букви, професора, доктора медичних наук Степана Мілентійовича Віничука зі славетним ювілеєм. Бажаємо міцного здоров’я, наснаги в науковій роботі, творчого натхнення, яке допомагає вихованню нового покоління, становленню молодих науковців, затишку в родині й просто людського щастя!