Всесвітній день боротьби з гепатитом

Завдяки ініціативі Міжнародного альянсу по боротьбі з гепатитом, Всесвітній день боротьби з гепатитом став офіційним. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) внесла його в свій календар. Єдина і виправдана підстава, щоб дні, подібні Всесвітньому дню боротьби з гепатитом, були присутні в міжнародному календарі – це підвищення інформованості широкої громадськості про дане захворювання, шляхи його поширення, методи діагностики, стратегії доступного лікування і можливої профілактики. Інформаційний та пам′ятний День, традиційно супроводжують найрізноманітніші заходи. Майже в кожній країні намагаються привернути увагу до широкої громадськості і пропагувати всілякі способи попередження гепатиту.

Гепатит – це одна з найнебезпечніших хвороб людства. На гепатит хворіє майже кожен третій житель планети. У деяких країнах заражені гепатитом більше половини населення.
Головною ціллю вірусу є печінка. Гепатит там розмножується і може призвести до гострих хронічних захворювань, які у виняткових випадках призводять до цирозу, або навіть раку. Щоб не захворіти гепатитом, потрібно зробити дві речі: дотримуватися гігієни ( особливо при переливанні крові та статевих контактах), і зробити щеплення, яке може попередити зараження вірусами А і В.
Ще досить цікавим фактом про всесвітній день боротьби з гепатитом є те, що на його символі зображені три мавпи, у яких закриті вуха, рот і очі. Це вказує на головну проблему боротьби з гепатитом – його ігнорування з боку людей і владних структур.

Публікації на цю тему

Завдяки ініціативі Міжнародного альянсу по боротьбі з гепатитом, Всесвітній день боротьби з гепатитом став офіційним. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) внесла його в свій календар. Єдина і виправдана підстава, щоб дні, подібні Всесвітньому дню боротьби з гепатитом, були присутні в міжнародному календарі - це підвищення інформованості широкої громадськості про дане захворювання, шляхи його поширення, методи діагностики, стратегії доступного лікування і можливої профілактики. Інформаційний та пам′ятний День, традиційно супроводжують найрізноманітніші заходи. Майже в кожній країні намагаються привернути увагу до широкої громадськості і пропагувати всілякі способи попередження гепатиту. Гепатит – це одна з найнебезпечніших хвороб людства. На гепатит хворіє майже кожен третій житель планети. У деяких країнах заражені гепатитом більше половини населення. Головною ціллю вірусу є печінка. Гепатит там розмножується і може призвести до гострих хронічних захворювань, які у виняткових випадках призводять до цирозу, або навіть раку. Щоб не захворіти гепатитом, потрібно зробити дві речі: дотримуватися гігієни ( особливо при переливанні крові та статевих контактах), і зробити щеплення, яке може попередити зараження вірусами А і В. Ще досить цікавим фактом про всесвітній день боротьби з гепатитом є те, що на його символі зображені три мавпи, у яких закриті вуха, рот і очі. Це вказує на головну проблему боротьби з гепатитом – його ігнорування з боку людей і владних структур.