Всесвітній день боротьби з туберкульозом

24 березня – за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) по всьому світі відзначають День боротьби із захворюванням на туберкульоз.
125 років тому, 24 березня у 1882 році, німецький мікробіолог Роберт Кох оголосив про відкриття мікро бактерії (збудника) туберкульозу.

Туберкульоз – це інфекційне захворювання, яке передається повітряно-крапельним шляхом. Збудник туберкульозу – паличка Коха. Вчені довели, що туберкульоз не є спадковою хворобою. У 2017 році Всесвітній день боротьби з туберкульозом проходить під гаслом ″Я змагаюся з туберкульозом! Я можу перемогти туберкульоз″.
З метою підвищення обізнаності про глобальну епідемію туберкульозу та привернення уваги до масштабів цієї хвороби, способів її профілактики і лікування у виставковій залі ННМБУ організовано книжкову виставку ″Зупинимо туберкульоз в Україні″.

На виставці представлені праці провідних українських та іноземних авторів -фахівців фтизіатрії і пульмонології. У виданнях викладені питання клініки, діагностики, диференційної діагностики, лікування і профілактики близько 150 захворювань і синдромів щодо бронхолегеневої системи і туберкульозу в контексті міжнародних стандартів.
Демонструються навчальні та практичні посібники, підручники, монографії рекомендовані для лікарів загальної медичної мережі, наукових і педагогічних працівників, пульмонологів, фтизіатрів, педіатрів, сімейних лікарів, організаторів охорони здоров′я, інтернів, курсантів та студентів вузів.

Дякуємо, що завітали на наш сайт! Будемо раді Вас бачити в бібліотеці за адресою: вул.Толстого, 7.
Ми працюємо для Вас!!!

Публікації на цю тему

24 березня - за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) по всьому світі відзначають День боротьби із захворюванням на туберкульоз. 125 років тому, 24 березня у 1882 році, німецький мікробіолог Роберт Кох оголосив про відкриття мікро бактерії (збудника) туберкульозу. Туберкульоз - це інфекційне захворювання, яке передається повітряно-крапельним шляхом. Збудник туберкульозу – паличка Коха. Вчені довели, що туберкульоз не є спадковою хворобою. У 2017 році Всесвітній день боротьби з туберкульозом проходить під гаслом ″Я змагаюся з туберкульозом! Я можу перемогти туберкульоз″. З метою підвищення обізнаності про глобальну епідемію туберкульозу та привернення уваги до масштабів цієї хвороби, способів її профілактики і лікування у виставковій залі ННМБУ організовано книжкову виставку ″Зупинимо туберкульоз в Україні″. На виставці представлені праці провідних українських та іноземних авторів -фахівців фтизіатрії і пульмонології. У виданнях викладені питання клініки, діагностики, диференційної діагностики, лікування і профілактики близько 150 захворювань і синдромів щодо бронхолегеневої системи і туберкульозу в контексті міжнародних стандартів. Демонструються навчальні та практичні посібники, підручники, монографії рекомендовані для лікарів загальної медичної мережі, наукових і педагогічних працівників, пульмонологів, фтизіатрів, педіатрів, сімейних лікарів, організаторів охорони здоров′я, інтернів, курсантів та студентів вузів. Дякуємо, що завітали на наш сайт! Будемо раді Вас бачити в бібліотеці за адресою: вул.Толстого, 7. Ми працюємо для Вас!!!