Всесвітній день імунітету

1 березня у світі відзначається Всесвітній день імунітету. Рішення про святкування цього дня прийняте за ініціативи ВООЗ у 2002 р. з метою залучення суспільної уваги до проблем, пов’язаних з поширеністю різних імунних захворювань, а також зі збереженням і зміцненням імунітету.

Саме слово «Імунітет» походить від латинського слова «immunitas» і означає – звільнення. Імунітет – здатність імунної системи зберігати цілісність і сталість внутрішнього середовища організму.

Перший день весни обрано не випадково. Весняний авітаміноз та інші проблеми, пов’язані з ослабленням імунної системи, яка підтримувала наш організм протягом холодних зимових днів.

Головне завдання цього свята інформування, як важлива імунна система організму і як вона допомагає впоратися з вірусами і бактеріями. Зміцнити свій імунітет можна за допомогою здорового способу життя, то є ще одним завданням цього дня: спонукання населення до занять спортом, здорового харчування і відмови від шкідливих звичок, переїдання.

Імунітет — це не просто захисник нашого організму, але і сильна зброя проти різних хвороб. Здоровий імунітет дозволяє людині уникнути більшості захворювань, прожити здорове і повноцінне життя.

Публікації на цю тему

1 березня у світі відзначається Всесвітній день імунітету. Рішення про святкування цього дня прийняте за ініціативи ВООЗ у 2002 р. з метою залучення суспільної уваги до проблем, пов'язаних з поширеністю різних імунних захворювань, а також зі збереженням і зміцненням імунітету. Саме слово «Імунітет» походить від латинського слова «immunitas» і означає - звільнення. Імунітет - здатність імунної системи зберігати цілісність і сталість внутрішнього середовища організму. Перший день весни обрано не випадково. Весняний авітаміноз та інші проблеми, пов’язані з ослабленням імунної системи, яка підтримувала наш організм протягом холодних зимових днів. Головне завдання цього свята інформування, як важлива імунна система організму і як вона допомагає впоратися з вірусами і бактеріями. Зміцнити свій імунітет можна за допомогою здорового способу життя, то є ще одним завданням цього дня: спонукання населення до занять спортом, здорового харчування і відмови від шкідливих звичок, переїдання. Імунітет — це не просто захисник нашого організму, але і сильна зброя проти різних хвороб. Здоровий імунітет дозволяє людині уникнути більшості захворювань, прожити здорове і повноцінне життя.