Всесвітній день навколишнього середовища в ННМБУ

Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища. Всесвітній день охорони довкілля – це один з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля. Цікаво, що приводом для відзначення цього дня послужило звернення, що надійшло 11 травня 1971 року генеральному секретареві ООН, яке підписали 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу. Вони попереджали людство про безпрецедентну небезпеку, що загрожує йому у зв’язку із забрудненням навколишнього середовища. “Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами”, – так було поставлене питання в цьому зверненні.
Охорона навколишнього природного середовища – це форма взаємодії людини й природи. Ще у 2000 році в цей день було розпочато програму ООН “Тисячоліття довкілля – приступити до дій”. Дана програма є ще одним нагадуванням людству про його роль в охороні довкілля. Сьогодні екологічні проблеми входять до переліку найактуальніших у світі.
У Національній науковій медичній бібліотеці України можна ознайомитись з підбіркою нових книг, присвячених цій актуальній проблемі.

Публікації на цю тему

Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища. Всесвітній день охорони довкілля – це один з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля. Цікаво, що приводом для відзначення цього дня послужило звернення, що надійшло 11 травня 1971 року генеральному секретареві ООН, яке підписали 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу. Вони попереджали людство про безпрецедентну небезпеку, що загрожує йому у зв’язку із забрудненням навколишнього середовища. “Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами”, – так було поставлене питання в цьому зверненні. Охорона навколишнього природного середовища – це форма взаємодії людини й природи. Ще у 2000 році в цей день було розпочато програму ООН “Тисячоліття довкілля – приступити до дій”. Дана програма є ще одним нагадуванням людству про його роль в охороні довкілля. Сьогодні екологічні проблеми входять до переліку найактуальніших у світі. У Національній науковій медичній бібліотеці України можна ознайомитись з підбіркою нових книг, присвячених цій актуальній проблемі.