Всесвітній день травматолога

20 травня щорічно відзначається професійне свято – Всесвітній день травматолога.

Травматологія, суть хірургія ушкоджень, прародителька всіх хірургічних спеціальностей, отримала свій розвиток в результаті неминучості травм та поранень у всі часи.

Грецьке походження терміну ″травматологія″ розкриває його зміст в широкому сенсі – це наука, що вивчає рани і пошкодження, їх профілактику і способи лікування.
Лікарі травматології кожного дня стикаються з безліччю найрізноманітніших травм своїх пацієнтів, іноді трапляються дуже складні і важкі випадки, але завжди можна розраховувати на їхній досвід і професіоналізм.

У цей святковий день колектив ННМБ України приєднується до численних привітань на адресу лікарів травматологів. Бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у медичній практиці, сімейного щастя, благополуччя і миру на Землі. Нехай тепло людської вдячності зігріває вас і додає сил та енергії. Зі святом Вас!

Публікації на цю тему

20 травня щорічно відзначається професійне свято – Всесвітній день травматолога. Травматологія, суть хірургія ушкоджень, прародителька всіх хірургічних спеціальностей, отримала свій розвиток в результаті неминучості травм та поранень у всі часи. Грецьке походження терміну ″травматологія″ розкриває його зміст в широкому сенсі – це наука, що вивчає рани і пошкодження, їх профілактику і способи лікування. Лікарі травматології кожного дня стикаються з безліччю найрізноманітніших травм своїх пацієнтів, іноді трапляються дуже складні і важкі випадки, але завжди можна розраховувати на їхній досвід і професіоналізм. У цей святковий день колектив ННМБ України приєднується до численних привітань на адресу лікарів травматологів. Бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у медичній практиці, сімейного щастя, благополуччя і миру на Землі. Нехай тепло людської вдячності зігріває вас і додає сил та енергії. Зі святом Вас!