Всесвітній день травматолога

Щорічно 20 травня лікарі всього світу, які спеціалізуються в травматології та ортопедії, відзначають своє професійне свято.
Травматологія, прародителька всіх хірургічних спеціальностей, отримала свій розвиток в результаті неминучості травм та поранень у всі часи. Лікарі-травматологи щодня стикаються з безліччю найрізноманітніших травм та ушкоджень, іноді трапляються дуже складні і важкі випадки, але завжди можна розраховувати на їхній досвід і компетентність.

Сучасна травматологічна наука стрімко розвивається. Сьогодні в арсеналі лікарів-травматологів є засоби, які дозволяють врятувати хворого та швидко повернути його до звичного життя. Гіпс і скальпель дедалі частіше поступаються новим методикам – малоінвазивним, ендоскопічним, мікрохірургічним. З’являються біологічно інертні імплантати, в діагностиці і лікуванні використовуються комп’ютерні технології. Багато залежить і від спеціалістів. Травматології кожен день стикаються з безліччю травм своїх пацієнтів, іноді трапляються дуже складні і важкі випадки, але завжди можна розраховувати на їхній досвід і компетентність. Готовність лікарів-травматологів прийти на допомогу зберігає життя і здоров’я при найрізноманітніших пошкодженнях.
У виставковій залі ННМБУ розгорнуто книжкову виставку до Всесвітнього дня травматолога.
На виставці представлено роботи вітчизняних та зарубіжних фахівців з питань діагностики, невідкладної допомоги і лікуванню основних пошкоджень і захворювань нижніх і верхніх кінцівок, а також інших частин тіла. Демонструється література яка розрахована на студентів і аспірантів медичних вузів, лікарів-інтернів та лікарів-слухачів циклів підвищення кваліфікації закладів (факультетів) післядипломної освіти, практикуючих лікарів ортопедів-травматологів, лікарів-рентгенологів, хірургів, педіатрів та сімейних лікарів.

Публікації на цю тему

Щорічно 20 травня лікарі всього світу, які спеціалізуються в травматології та ортопедії, відзначають своє професійне свято. Травматологія, прародителька всіх хірургічних спеціальностей, отримала свій розвиток в результаті неминучості травм та поранень у всі часи. Лікарі-травматологи щодня стикаються з безліччю найрізноманітніших травм та ушкоджень, іноді трапляються дуже складні і важкі випадки, але завжди можна розраховувати на їхній досвід і компетентність. Сучасна травматологічна наука стрімко розвивається. Сьогодні в арсеналі лікарів-травматологів є засоби, які дозволяють врятувати хворого та швидко повернути його до звичного життя. Гіпс і скальпель дедалі частіше поступаються новим методикам - малоінвазивним, ендоскопічним, мікрохірургічним. З'являються біологічно інертні імплантати, в діагностиці і лікуванні використовуються комп’ютерні технології. Багато залежить і від спеціалістів. Травматології кожен день стикаються з безліччю травм своїх пацієнтів, іноді трапляються дуже складні і важкі випадки, але завжди можна розраховувати на їхній досвід і компетентність. Готовність лікарів-травматологів прийти на допомогу зберігає життя і здоров’я при найрізноманітніших пошкодженнях. У виставковій залі ННМБУ розгорнуто книжкову виставку до Всесвітнього дня травматолога. На виставці представлено роботи вітчизняних та зарубіжних фахівців з питань діагностики, невідкладної допомоги і лікуванню основних пошкоджень і захворювань нижніх і верхніх кінцівок, а також інших частин тіла. Демонструється література яка розрахована на студентів і аспірантів медичних вузів, лікарів-інтернів та лікарів-слухачів циклів підвищення кваліфікації закладів (факультетів) післядипломної освіти, практикуючих лікарів ортопедів-травматологів, лікарів-рентгенологів, хірургів, педіатрів та сімейних лікарів.