Всесвітній День Вишиванки

ВИШИВАНКА – це символ здоров’я, краси, щасливої долі, родової пам’яті, національної гордості, порядності, чесності, любові, святковості.

А ще вишиванка – це сильний оберіг. Здавна українські жінки вишивали сорочки для своїх чоловіків, закладаючи в орнаменти молитви і замовляння, аби вони оберігали воїнів у бою.

Вишивка на грудях захищає й душу людини. Вишита жінкою чололовіча сорочка завжди була символом кохання й вірності.

Вітаємо із Всесвітнім Днем Вишиванки!

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

ВИШИВАНКА - це символ здоров’я, краси, щасливої долі, родової пам’яті, національної гордості, порядності, чесності, любові, святковості. А ще вишиванка – це сильний оберіг. Здавна українські жінки вишивали сорочки для своїх чоловіків, закладаючи в орнаменти молитви і замовляння, аби вони оберігали воїнів у бою. Вишивка на грудях захищає й душу людини. Вишита жінкою чололовіча сорочка завжди була символом кохання й вірності. Вітаємо із Всесвітнім Днем Вишиванки!