Всесвітній день здоров’я

7 квітня Міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров’я. Це свято було засновано в 1948 році, на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров’я. ВООЗ об’єднала у своїх рядах представників 191 держав світу.

Перше святкування Всесвітнього дня здоров’я відбулося в 1950 році. Глобальною ідеєю заходу було поширення інформації про здоровий спосіб життя.
Темою проведення Всесвітнього дня здоров’я у 2017 році буде депресія. Мета кампанії полягає у тому, щоб якнайбільше людей з депресією звернулись за медичною допомогою і отримали її.

Цільовими групами цьогорічної кампанії обрані категорії населення, яких проблема торкається в найбільшій мірі: молодь у віці 15-24 роки, жінки дітородного віку (особливо молоді матері), а також люди похилого віку (старші за 60 років). Протягом життя 10-15% людей можуть хворіти на депресію або відчувати прояви депресивного синдрому. Це захворювання обумовлено порушенням хімічного балансу мозку, супроводжується психічними стражданнями і потребує серйозного лікування. Депресія виліковна завдяки покращенню методів діагностики і лікування з використанням психотерапії та сучасних ліків.

В Україні провідним спеціалістом з питань лікування психічних розладів є головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я з питань психіатрії, головний лікар Київської міської психоневрологічної лікарні № 1, доктор медичних наук, професор Мішиєв В’ячеслав Данилович. Його монографія ″Сучасні депресивні розлади″, численні публікації в міжнародних наукових виданнях слугують керівництвом для вітчизняних лікарів у лікуванні та реабілітації хворих, використанні стандартів терапії з врахуванням клінічних особливостей різних типів депресій.

На базі поліклінічних закладів міста Києва створено кабінети медико-психологічної допомоги бійцям АТО.
За підтримки столичної влади діє програма соціально-психологічної допомоги особам і родинам, яких торкнулась проблема АТО.

Допомогу психолога, психіатра можна отримати за телефонами довіри Міського центру психолого-психіатричної допомоги при станах душевної кризи: 456-17-25, 456-17-02.

Публікації на цю тему

Continue to the category
7 квітня Міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров’я. Це свято було засновано в 1948 році, на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров’я. ВООЗ об’єднала у своїх рядах представників 191 держав світу. Перше святкування Всесвітнього дня здоров'я відбулося в 1950 році. Глобальною ідеєю заходу було поширення інформації про здоровий спосіб життя. Темою проведення Всесвітнього дня здоров’я у 2017 році буде депресія. Мета кампанії полягає у тому, щоб якнайбільше людей з депресією звернулись за медичною допомогою і отримали її. Цільовими групами цьогорічної кампанії обрані категорії населення, яких проблема торкається в найбільшій мірі: молодь у віці 15-24 роки, жінки дітородного віку (особливо молоді матері), а також люди похилого віку (старші за 60 років). Протягом життя 10-15% людей можуть хворіти на депресію або відчувати прояви депресивного синдрому. Це захворювання обумовлено порушенням хімічного балансу мозку, супроводжується психічними стражданнями і потребує серйозного лікування. Депресія виліковна завдяки покращенню методів діагностики і лікування з використанням психотерапії та сучасних ліків. В Україні провідним спеціалістом з питань лікування психічних розладів є головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я з питань психіатрії, головний лікар Київської міської психоневрологічної лікарні № 1, доктор медичних наук, професор Мішиєв В’ячеслав Данилович. Його монографія ″Сучасні депресивні розлади″, численні публікації в міжнародних наукових виданнях слугують керівництвом для вітчизняних лікарів у лікуванні та реабілітації хворих, використанні стандартів терапії з врахуванням клінічних особливостей різних типів депресій. На базі поліклінічних закладів міста Києва створено кабінети медико-психологічної допомоги бійцям АТО. За підтримки столичної влади діє програма соціально-психологічної допомоги особам і родинам, яких торкнулась проблема АТО. Допомогу психолога, психіатра можна отримати за телефонами довіри Міського центру психолого-психіатричної допомоги при станах душевної кризи: 456-17-25, 456-17-02.