Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування проводиться щорічно з 1 по 7 серпня за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Близько 170 країн світу приймають участь в його проведенні. Мета заходу – акцентування уваги громадськості на цінності грудного вигодування та популяризація здорового способу життя.

Грудне вигодування – це ідеальне харчування, яке сприяє здоровому росту і розвитку дитини. Основу грудного молока складають особливі білки, які відрізняються високою біологічною цінністю, легко перетравлюються і всмоктуються. З молоком матері дитині передається більшість захисних антитіл від багатьох хвороботворних бактерій і вірусів.

У 2019 році в Україні відкрито перший Банк грудного молока, на базі Перинатального центру у м. Києві. Банк грудного молока – це професійна лабораторія, де отримується грудне молоко від донорів, які ретельно обстежуються, це безпечне приготування, зберігання, дослідження донорського грудного молока та подальша доставка дітям, які з медичних або інших причин не можуть харчуватись молоком матері.

[embeddoc url=”https://library.gov.ua/wp-content/uploads/2019/08/Knygy-grudne-vygodovuvannya.pdf” download=”all” viewer=”google”]

Публікації на цю тему

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування проводиться щорічно з 1 по 7 серпня за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Близько 170 країн світу приймають участь в його проведенні. Мета заходу – акцентування уваги громадськості на цінності грудного вигодування та популяризація здорового способу життя. Грудне вигодування – це ідеальне харчування, яке сприяє здоровому росту і розвитку дитини. Основу грудного молока складають особливі білки, які відрізняються високою біологічною цінністю, легко перетравлюються і всмоктуються. З молоком матері дитині передається більшість захисних антитіл від багатьох хвороботворних бактерій і вірусів. У 2019 році в Україні відкрито перший Банк грудного молока, на базі Перинатального центру у м. Києві. Банк грудного молока – це професійна лабораторія, де отримується грудне молоко від донорів, які ретельно обстежуються, це безпечне приготування, зберігання, дослідження донорського грудного молока та подальша доставка дітям, які з медичних або інших причин не можуть харчуватись молоком матері. [embeddoc url="https://library.gov.ua/wp-content/uploads/2019/08/Knygy-grudne-vygodovuvannya.pdf" download="all" viewer="google"]