Всесвітній день боротьби з туберкульозом

 

Всесвітній день боротьби з туберкульозом відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я 24 березня – в день, коли німецький мікробіолог Роберт Кох оголосив про зроблене їм відкриття збудника туберкульозу.

У 2019 році на туберкульоз у світі захворіли 10 000 000 осіб, і 1,400,000 хворих померли від цієї хвороби[

Основною проблемою наразі є своєчасність виявлення та діагностування хвороби, правильне лікування, а також необізнаність про туберкульоз серед населення. З метою привернення уваги до цієї проблеми проводяться тематичні інформаційно-просвітницькі заходи задля інформування населення про небезпеку і тяжкі наслідки зараження туберкульозом, про засоби профілактики цієї хвороби.

Варто наголосити на тому, що раннє та своєчасне виявлення туберкульозу є вирішальним фактором для його ефективного лікування. Не зволікайте з профілактичними флюорографічними оглядами, дотримуйтеся здорового способу життя, раціонального повноцінного харчування, правил особистої гігієни – це стане запорукою здоров’я та вагомим кроком на шляху протидії епідемії.

До уваги користувачів Польської медичної бібліотеки ім. проф. Збіґнєва Реліґи пропонується виставка книжок, присвячених темі боротьби з тубуркульозом.

Публікації на цю тему

  Всесвітній день боротьби з туберкульозом відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я 24 березня – в день, коли німецький мікробіолог Роберт Кох оголосив про зроблене їм відкриття збудника туберкульозу. У 2019 році на туберкульоз у світі захворіли 10 000 000 осіб, і 1,400,000 хворих померли від цієї хвороби[ Основною проблемою наразі є своєчасність виявлення та діагностування хвороби, правильне лікування, а також необізнаність про туберкульоз серед населення. З метою привернення уваги до цієї проблеми проводяться тематичні інформаційно-просвітницькі заходи задля інформування населення про небезпеку і тяжкі наслідки зараження туберкульозом, про засоби профілактики цієї хвороби. Варто наголосити на тому, що раннє та своєчасне виявлення туберкульозу є вирішальним фактором для його ефективного лікування. Не зволікайте з профілактичними флюорографічними оглядами, дотримуйтеся здорового способу життя, раціонального повноцінного харчування, правил особистої гігієни – це стане запорукою здоров’я та вагомим кроком на шляху протидії епідемії. До уваги користувачів Польської медичної бібліотеки ім. проф. Збіґнєва Реліґи пропонується виставка книжок, присвячених темі боротьби з тубуркульозом.