Всеукраїнський день бібліотек

Шановні колеги, дорогі друзі!
Колектив Національної наукової медичної бібліотеки України щиро вітає Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!
Бажаємо Вам і вашим родинам міцного здоров`я, мирного неба, творчості і натхнення, добробуту й любові!
Наше свято співпадає з християнським святом Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Тож Віри Вам у власні сили, Надії на краще майбутнє, Любові наших користувачів і Мудрості у здійсненні всіх Ваших задумів!

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Шановні колеги, дорогі друзі! Колектив Національної наукової медичної бібліотеки України щиро вітає Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек! Бажаємо Вам і вашим родинам міцного здоров`я, мирного неба, творчості і натхнення, добробуту й любові! Наше свято співпадає з християнським святом Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Тож Віри Вам у власні сили, Надії на краще майбутнє, Любові наших користувачів і Мудрості у здійсненні всіх Ваших задумів!