Всеукраїнський день психолога

23 квітня – Всеукраїнський день психолога

Вітаємо з професійним святом послідовників Фрейда, Юнга і Карнегі!

Цікавий факт: термін «психологія» вперше використав у заголовку свого трактату про душу людини «Psychologia noc est de hummen perfectione» (1590) німецький лікар, філософ і психолог Гокленіус Рудольф (1547–1628).

Пізніше термін був запозичений його учнем Оттоном Касманом, який досі вважається першим, хто використав його в сучасному науковому значенні.

У фонді #ННМБУ зберігається «Книга експерементів» Гокленіуса Рудольфа, видана у 1623 році у Франкфурті –на-Майні.

З найкращими побажаннями
колектив #ННМБУ

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

23 квітня – Всеукраїнський день психолога

Вітаємо з професійним святом послідовників Фрейда, Юнга і Карнегі! Цікавий факт: термін «психологія» вперше використав у заголовку свого трактату про душу людини «Psychologia noc est de hummen perfectione» (1590) німецький лікар, філософ і психолог Гокленіус Рудольф (1547–1628). Пізніше термін був запозичений його учнем Оттоном Касманом, який досі вважається першим, хто використав його в сучасному науковому значенні. У фонді #ННМБУ зберігається «Книга експерементів» Гокленіуса Рудольфа, видана у 1623 році у Франкфурті –на-Майні. З найкращими побажаннями колектив #ННМБУ