Всеукраїнський день психолога

23 квітня відзначається професійне свято –  Всеукраїнський день психолога.

Україна знаходиться на зламі часів – побудови сучасного європейського суспільства. В цей тяжкий період, українці під важким емоційним тягарем: загострення соціально-економічних умов життя, зміни у політиці, військові дії на сході країни, потоки негативної інформації з телеекранів та інтернету.

Психологи першими відчувають наслідки суспільних змін та вплив на життя людини.

Сьогодні великою цінністю є можливість бути почутим, відверто розповісти про свої почуття та проблеми, при цьому не боятися осуду. Фахівці-психологи не дають порад, а дають можливість скинути негативний тягар думок, самостійно розібратися у своїх почуттях і знайти шлях та сили рухатися вперед не озираючись назад!

До Всеукраїнського дня психолога Національна наукова медична бібліотека України пропонує до уваги користувачів книжкову виставку. На виставці представлені видання як для фахівців практичних психологів, так і для соціальних та медичних працівників, педагогів, викладачів, студентів, а також цікаві матеріали для всіх, хто прагне зрозуміти свої сильні і слабкі сторони, звільнитися від внутрішньо-особистих бар′єрів і комплексів, які заважають самовираженню в особистих ситуаціях та взаємодії з людьми.

Дякуємо Вам! Ви першими приймаєте хвилю негативних емоцій; радієте, коли людина долає наслідки стресу, віднаходить віру в себе.

Дякуємо за допомогу нашим дітям у становленні комунікабельної, гармонійної та врівноваженої особистості.

Щиро вітаємо з професійним святом наших шанованих і завжди корисних психологів і бажаємо їм та їхнім пацієнтам міцного здоров’я і простого людського щастя – частіше бути в колі люблячої родини і радіти життю, тому що воно, як відомо, прекрасне!
Нагадаємо, що 10 жовтня відзначається ″Всесвітній день психічного здоров’я″.

Публікації на цю тему

23 квітня відзначається професійне свято -  Всеукраїнський день психолога. Україна знаходиться на зламі часів - побудови сучасного європейського суспільства. В цей тяжкий період, українці під важким емоційним тягарем: загострення соціально-економічних умов життя, зміни у політиці, військові дії на сході країни, потоки негативної інформації з телеекранів та інтернету. Психологи першими відчувають наслідки суспільних змін та вплив на життя людини. Сьогодні великою цінністю є можливість бути почутим, відверто розповісти про свої почуття та проблеми, при цьому не боятися осуду. Фахівці-психологи не дають порад, а дають можливість скинути негативний тягар думок, самостійно розібратися у своїх почуттях і знайти шлях та сили рухатися вперед не озираючись назад! До Всеукраїнського дня психолога Національна наукова медична бібліотека України пропонує до уваги користувачів книжкову виставку. На виставці представлені видання як для фахівців практичних психологів, так і для соціальних та медичних працівників, педагогів, викладачів, студентів, а також цікаві матеріали для всіх, хто прагне зрозуміти свої сильні і слабкі сторони, звільнитися від внутрішньо-особистих бар′єрів і комплексів, які заважають самовираженню в особистих ситуаціях та взаємодії з людьми. Дякуємо Вам! Ви першими приймаєте хвилю негативних емоцій; радієте, коли людина долає наслідки стресу, віднаходить віру в себе. Дякуємо за допомогу нашим дітям у становленні комунікабельної, гармонійної та врівноваженої особистості. Щиро вітаємо з професійним святом наших шанованих і завжди корисних психологів і бажаємо їм та їхнім пацієнтам міцного здоров’я і простого людського щастя - частіше бути в колі люблячої родини і радіти життю, тому що воно, як відомо, прекрасне! Нагадаємо, що 10 жовтня відзначається ″Всесвітній день психічного здоров’я″.