Дружній візит видавництва “АЛУНА”

26 квітня 2018 року ми радо зустрічали в нашій Бібліотеці давніх щирих друзів та партнерів з польського видавництва «АЛУНА» – головного редактора пані Анну Лучинську та спеціаліста з питань передплати періодичний видань пана Бартоша Гутермана.

Під час зустрічі було обговорено ряд питань щодо видавничої та бібліотечної діяльності, а також подальшої співпраці.

У фонді Польської медичної бібліотеки імені проф. Збігнева Реліги багато періодичних видань та книг, подарованих видавництвом «АЛУНА» і пані Анною особисто. Це чудові книги з бальнеології, журнали Acta Balneologica, Pablic Healh Forum, Wiadomości Lekarski та ін.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

26 квітня 2018 року ми радо зустрічали в нашій Бібліотеці давніх щирих друзів та партнерів з польського видавництва «АЛУНА» – головного редактора пані Анну Лучинську та спеціаліста з питань передплати періодичний видань пана Бартоша Гутермана. Під час зустрічі було обговорено ряд питань щодо видавничої та бібліотечної діяльності, а також подальшої співпраці. У фонді Польської медичної бібліотеки імені проф. Збігнева Реліги багато періодичних видань та книг, подарованих видавництвом «АЛУНА» і пані Анною особисто. Це чудові книги з бальнеології, журнали Acta Balneologica, Pablic Healh Forum, Wiadomości Lekarski та ін.