Виставка робіт Івана Вінціва

15 січня 2019 року в Золотій залі Національної наукової медичної бібліотеки України відбулася презентація картин, вишитих бісером, які створив власноруч Іван Михайлович Вінців.

Іван Вінців народився 24 червня 1971 року в українському селі Долішне Стрийського району Львівської області, де живе і сьогодні. Майстер багато років захоплювався декоративно-прикладним мистецтвом, а бісером почав вишивати у 2011 році. За роки роботи з бісером автор нарахував, що витратив на свої полотна 66 тисяч 669 одиниць бісеру – це 7 кг 750 г матеріалу. Робота з таким дрібним матеріалом дуже копітка і нелегка, але який вражаючий результат!

Роботи майстра неодноразово експонувались у Львові, Києві та інших містах України, де отримували найвищу оцінку і були нагороджені медалями, дипломами та кубками.
Іван Михайлович – людина неординарна і різнобічно обдарована. Крім вишивки, увесь свій вільний час присвячує спорту. Виступав з 12 видів спорту, з 10 видів виборював перші місця. Загалом на його рахунку 93 медалі: 36 – І місце, 27 – ІІ місце і 30 – ІІІ місце.

Іван Вінців своїм прикладом надихає інших людей, доводячи, що не дивлячись ні на які труднощі, перепони, навіть інвалідність, можна створювати дива власноруч, не сподіваючись на когось.

Познайомитися з автором та оглянути виставку вишитих бісером картин можна в Золотій залі Національної наукової медичної бібліотеки України впродовж трьох діб. Вхід вільний!

Завітайте і отримайте заряд душевного тепла та сонячного настрою посеред зими!

Публікації на цю тему

15 січня 2019 року в Золотій залі Національної наукової медичної бібліотеки України відбулася презентація картин, вишитих бісером, які створив власноруч Іван Михайлович Вінців. Іван Вінців народився 24 червня 1971 року в українському селі Долішне Стрийського району Львівської області, де живе і сьогодні. Майстер багато років захоплювався декоративно-прикладним мистецтвом, а бісером почав вишивати у 2011 році. За роки роботи з бісером автор нарахував, що витратив на свої полотна 66 тисяч 669 одиниць бісеру – це 7 кг 750 г матеріалу. Робота з таким дрібним матеріалом дуже копітка і нелегка, але який вражаючий результат! Роботи майстра неодноразово експонувались у Львові, Києві та інших містах України, де отримували найвищу оцінку і були нагороджені медалями, дипломами та кубками. Іван Михайлович – людина неординарна і різнобічно обдарована. Крім вишивки, увесь свій вільний час присвячує спорту. Виступав з 12 видів спорту, з 10 видів виборював перші місця. Загалом на його рахунку 93 медалі: 36 – І місце, 27 – ІІ місце і 30 – ІІІ місце. Іван Вінців своїм прикладом надихає інших людей, доводячи, що не дивлячись ні на які труднощі, перепони, навіть інвалідність, можна створювати дива власноруч, не сподіваючись на когось. Познайомитися з автором та оглянути виставку вишитих бісером картин можна в Золотій залі Національної наукової медичної бібліотеки України впродовж трьох діб. Вхід вільний! Завітайте і отримайте заряд душевного тепла та сонячного настрою посеред зими!