Виставка живопису Георгія Сергєєва

На початку січня 2019 року в Національній науковій медичній бібліотеці України відкрилась виставка живопису Георгія Сергєєва – вірного друга нашої бібліотеки.

Георгій Олександрович Сергєєв – відомий український графік, живописець. Народився митець 12.09.1944 року в селі Шевченкове на Сумщині. Краса рідного краю надихнула Георгія Сергєєва на вибір життєвого шляху й сприяла формуванню його світогляду. Після навчання в Українському поліграфічному інституті імені Івана Федорова у Львові працював на посаді художнього редактора видавництва «Наукова думка», згодом у видавничому відділі Інституту української археографії та джерелознавства імені М.С.Грушевського НАН України.

Діапазон творчості Георгія Сергєєва досить широкий – від улюбленої графіки до живопису. Він відомий у багатьох країнах світу як майстер гравюри. Його роботи експонувалися на багатьох міжнародних виставках в Україні, Росії, ряду Європейських країн та країн Скандинавії, а також Японії. Відомо, що 1992 року на конкурсі екслібрису Художнього товариства Святого Луки у Барселоні Георгій Сергєєв отримав першу премію та іменну медаль за кращий книжковий знак.

Художній доробок митця – це екслібриси, портрети, пейзажі. Майже все своє життя Георгій Сергєєв присвятив книжковій графіці. Він — автор серії портретів відомих діячів світової культури, ряд екслібрисів присвятив музеям України.
Безперечно, екслібриси майстра – вершина його творчості. Неодноразово виставки екслібрисів Георгія Олександровича експонувалися в Національній науковій медичній бібліотеці України. Але цього разу автор презентує свій живопис, що пронизаний тонким почуттям щирої любові до краси рідного краю.

Двері Національної наукової медичної бібліотеки України гостинно відчинені для усіх поціновувачів мистецтва з 9-00 до 20-00 години.

Завітайте до нас!

Публікації на цю тему

На початку січня 2019 року в Національній науковій медичній бібліотеці України відкрилась виставка живопису Георгія Сергєєва – вірного друга нашої бібліотеки. Георгій Олександрович Сергєєв – відомий український графік, живописець. Народився митець 12.09.1944 року в селі Шевченкове на Сумщині. Краса рідного краю надихнула Георгія Сергєєва на вибір життєвого шляху й сприяла формуванню його світогляду. Після навчання в Українському поліграфічному інституті імені Івана Федорова у Львові працював на посаді художнього редактора видавництва «Наукова думка», згодом у видавничому відділі Інституту української археографії та джерелознавства імені М.С.Грушевського НАН України. Діапазон творчості Георгія Сергєєва досить широкий – від улюбленої графіки до живопису. Він відомий у багатьох країнах світу як майстер гравюри. Його роботи експонувалися на багатьох міжнародних виставках в Україні, Росії, ряду Європейських країн та країн Скандинавії, а також Японії. Відомо, що 1992 року на конкурсі екслібрису Художнього товариства Святого Луки у Барселоні Георгій Сергєєв отримав першу премію та іменну медаль за кращий книжковий знак. Художній доробок митця – це екслібриси, портрети, пейзажі. Майже все своє життя Георгій Сергєєв присвятив книжковій графіці. Він — автор серії портретів відомих діячів світової культури, ряд екслібрисів присвятив музеям України. Безперечно, екслібриси майстра – вершина його творчості. Неодноразово виставки екслібрисів Георгія Олександровича експонувалися в Національній науковій медичній бібліотеці України. Але цього разу автор презентує свій живопис, що пронизаний тонким почуттям щирої любові до краси рідного краю. Двері Національної наукової медичної бібліотеки України гостинно відчинені для усіх поціновувачів мистецтва з 9-00 до 20-00 години. Завітайте до нас!