Якість зору – якість життя

Офтальмологія стрімко розвивається і вдосконалюється. Зміни, що відбулися у цій галузі медицини, ще донедавна можна було б назвати фантастичними. Проте сьогодні, вже нікого не дивує можливість добре бачити без окулярів після втручань при високій коротко – та далекозорості. Це стало реальністю завдяки розвитку лазерних технологій, можливості заміни кришталика через точкові проколи за 15–20 хв. Сучасна офтальмологія може вирішувати проблеми, які ще 15–20 років тому вважалися безнадійними. Розвиваються біотехнології, генна інженерія, застосовуються мікроімпланти. Доступність висококваліфікованої офтальмологічної допомоги значною мірою визначає якість життя людини.

Зір – дивовижний дар природи, який ми сприймаємо як належне і, найчастіше, практично не бережемо. Тільки при виникненні проблем, ми починаємо замислюватися про те, наскільки низько цінували здоров’я органів зору.
З метою поширення актуальної та сучасної інформації про новації та можливості офтальмології – презентуємо книжкову виставку “Якість зору – якість життя”. Запрошуємо користувачів ознайомитися.

[embeddoc url=”https://library.gov.ua/wp-content/uploads/2019/08/zir.pdf” download=”all” viewer=”google”]

Публікації на цю тему

Офтальмологія стрімко розвивається і вдосконалюється. Зміни, що відбулися у цій галузі медицини, ще донедавна можна було б назвати фантастичними. Проте сьогодні, вже нікого не дивує можливість добре бачити без окулярів після втручань при високій коротко - та далекозорості. Це стало реальністю завдяки розвитку лазерних технологій, можливості заміни кришталика через точкові проколи за 15–20 хв. Сучасна офтальмологія може вирішувати проблеми, які ще 15–20 років тому вважалися безнадійними. Розвиваються біотехнології, генна інженерія, застосовуються мікроімпланти. Доступність висококваліфікованої офтальмологічної допомоги значною мірою визначає якість життя людини.

Зір - дивовижний дар природи, який ми сприймаємо як належне і, найчастіше, практично не бережемо. Тільки при виникненні проблем, ми починаємо замислюватися про те, наскільки низько цінували здоров'я органів зору. З метою поширення актуальної та сучасної інформації про новації та можливості офтальмології - презентуємо книжкову виставку "Якість зору – якість життя". Запрошуємо користувачів ознайомитися.

[embeddoc url="https://library.gov.ua/wp-content/uploads/2019/08/zir.pdf" download="all" viewer="google"]