Відійшов у Вічність Юрій Віленський

Тяжкої і непоправної втрати зазнав увесь медичний та літературний світ України. 27 серпня 2020 року пішов з життя Великий друг і Літописець Національної наукової медичної бібліотеки України Юрій Григорович Віленський – кандидат медичних наук, історик медицини, публіцист, автор документальних і художніх книг про видатних медиків. Він був невтомним дослідником життя і творчості Михайла Булгакова, Степана Руданського та інших відомих медиків, що володіли пером.

Працівники Національної наукової медичної бібліотеки України висловлюють глибоке співчуття рідним та друзям Великого Майстра і назавжди збережуть добрі й світлі спогади про багаторічну дружбу та роки тісної співпраці з надзвичайно скромною Людиною й талановитою Особистістю!

На думку спадають слова С.В.Руданського, над книгами-присвятами якому, ми тісно працювали з Юрієм Григоровичем: «І я знов живий світ оглядую, смерті першої не пригадую…»

Публікації на цю тему

Тяжкої і непоправної втрати зазнав увесь медичний та літературний світ України. 27 серпня 2020 року пішов з життя Великий друг і Літописець Національної наукової медичної бібліотеки України Юрій Григорович Віленський – кандидат медичних наук, історик медицини, публіцист, автор документальних і художніх книг про видатних медиків. Він був невтомним дослідником життя і творчості Михайла Булгакова, Степана Руданського та інших відомих медиків, що володіли пером. Працівники Національної наукової медичної бібліотеки України висловлюють глибоке співчуття рідним та друзям Великого Майстра і назавжди збережуть добрі й світлі спогади про багаторічну дружбу та роки тісної співпраці з надзвичайно скромною Людиною й талановитою Особистістю! На думку спадають слова С.В.Руданського, над книгами-присвятами якому, ми тісно працювали з Юрієм Григоровичем: «І я знов живий світ оглядую, смерті першої не пригадую…»