Ювілей газети “Dziennik Kijowski”

30 вересня 2022 року Тетяна Остапенко, генеральний директор Національної наукової медичної бібліотеки України взяла участь у відзначенні ювілейної 30-ї річниці газети «Dziennik Kijowski», що відбулося в Посольстві Республіки Польща у Києві.

«Dziennik Kijowski» – найстаріша польська газета, що видається в столиці України і наразі правдиво висвітлює події повномасштабної війни.

Ювілей газети "Dziennik Kijowski"На заході Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцькі наголосив, що газета є літописом поляків у столиці України, яка не тільки описує життя наших співвітчизників на Дніпрі за 30 років, але й наголошує на спільній долі поляків та українців – унікальне явище, що виходить за рамки видання.

Посол також повідомив про роботу з оцифрування усіх видань газети «Dziennik Kijowski», що дозволить студентам, дослідникам та журналістам отримати доступ до багатої колекції спогадів, фотографій та інформаційних матеріалів про польсько-українську співпрацю.

Ювілей газети "Dziennik Kijowski"На заході Тетяна Остапенко подарувала Бартошу Ціхоцькі книгу «Медицина в Україні та Польщі – поєднання долями», видану Національною науковою медичною бібліотекою України у співпраці з доктором медичних наук, професором, істориком медицини Петром Червяком і Національною академією медичних наук України.

Почитати газету можна в читальній залі Польської медичної бібліотеки імені професора Збігнєва Реліги Національної наукової медичної бібліотеки України. Бібліотека отримує це видання впродовж 11 років.

Колектив Національної наукової медичної бібліотеки України щиросердно вітає партнерів і друзів – творчий колектив газети «Dziennik Kijowski» на чолі з головним редактором Станіславом Пантелюком з ювілеєм!

Висловлюємо подяку і впевненість у подальшій плідній співпраці на благо спільних інтересів України та Польщі!

Публікації на цю тему

30 вересня 2022 року Тетяна Остапенко, генеральний директор Національної наукової медичної бібліотеки України взяла участь у відзначенні ювілейної 30-ї річниці газети «Dziennik Kijowski», що відбулося в Посольстві Республіки Польща у Києві. «Dziennik Kijowski» – найстаріша польська газета, що видається в столиці України і наразі правдиво висвітлює події повномасштабної війни. На заході Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцькі наголосив, що газета є літописом поляків у столиці України, яка не тільки описує життя наших співвітчизників на Дніпрі за 30 років, але й наголошує на спільній долі поляків та українців – унікальне явище, що виходить за рамки видання. Посол також повідомив про роботу з оцифрування усіх видань газети «Dziennik Kijowski», що дозволить студентам, дослідникам та журналістам отримати доступ до багатої колекції спогадів, фотографій та інформаційних матеріалів про польсько-українську співпрацю. На заході Тетяна Остапенко подарувала Бартошу Ціхоцькі книгу «Медицина в Україні та Польщі – поєднання долями», видану Національною науковою медичною бібліотекою України у співпраці з доктором медичних наук, професором, істориком медицини Петром Червяком і Національною академією медичних наук України. Почитати газету можна в читальній залі Польської медичної бібліотеки імені професора Збігнєва Реліги Національної наукової медичної бібліотеки України. Бібліотека отримує це видання впродовж 11 років. Колектив Національної наукової медичної бібліотеки України щиросердно вітає партнерів і друзів – творчий колектив газети «Dziennik Kijowski» на чолі з головним редактором Станіславом Пантелюком з ювілеєм! Висловлюємо подяку і впевненість у подальшій плідній співпраці на благо спільних інтересів України та Польщі!