Запрошуємо до Золотої зали ННМБУ

10 грудня 2019 р. о 16:00 запрошуємо до Золотої зали бібліотеки на зустріч з відомою українською актрисою, телеведучою і чарівною жінкою Риммою Зюбіною.

Римма Зюбіна в професійному театрі з 19 років, а свою першу театральну нагороду отримала в 21 рік. Вона є лауреаткою багатьох театральних премій, зіграла більш ніж 50 ролей в театрі та 100 ролей в кіно та телефільмах, увійшла до 100 найвпливовіших жінок України за версією журналу «Фокус» 2017 року та до 100 жінок відзначених Всеукраїнським рейтинговим журналом “Гордість та краса України” 2019.

Сама актриса так говорить про своє призначення: “Так, виставою справа ніколи не закінчується … спілкування завжди живить … люди сприймають мене як батарейку, позитивний заряд і я повинна його нести … Ну, може це місія моя така – дарувати світло …”, – із інтерв’ю журналістці Інні Ведерніковій (Обозреватель ZN.UA).

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Публікації на цю тему

10 грудня 2019 р. о 16:00 запрошуємо до Золотої зали бібліотеки на зустріч з відомою українською актрисою, телеведучою і чарівною жінкою Риммою Зюбіною. Римма Зюбіна в професійному театрі з 19 років, а свою першу театральну нагороду отримала в 21 рік. Вона є лауреаткою багатьох театральних премій, зіграла більш ніж 50 ролей в театрі та 100 ролей в кіно та телефільмах, увійшла до 100 найвпливовіших жінок України за версією журналу «Фокус» 2017 року та до 100 жінок відзначених Всеукраїнським рейтинговим журналом "Гордість та краса України" 2019. Сама актриса так говорить про своє призначення: "Так, виставою справа ніколи не закінчується ... спілкування завжди живить ... люди сприймають мене як батарейку, позитивний заряд і я повинна його нести ... Ну, може це місія моя така – дарувати світло ...", – із інтерв’ю журналістці Інні Ведерніковій (Обозреватель ZN.UA). ВХІД ВІЛЬНИЙ