Запрошуємо на конференцію “Подільські дні онкології”

КНП «Хмельницький обласний протипухлинний центр» ХОР, Українське науково-медичне товариство онкологів, Національний Інститут Раку та ГО «Асоціація онкологів Хмельниччини» запрошують Вас взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «ПОДІЛЬСЬКІ ДНІ ОНКОЛОГІЇ. СУЧАСНІ АКЦЕНТИ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ЗЛОЯКІСНИХ НОВОУТВОРЕНЬ ГРУДНОЇ ЗАЛОЗИ, ЛЕГЕНЬ, ШКІРИ»

Захід відбудеться 3-4 вересня 2021 р. в м. Камянець-Подільський, за адресою: вул. Татарська, 19, конференц-зала готелю “Клеопатра”(згідно «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 році» № 262).

Наукова тематика конференції:

 • Сучасні тенденції в діагностиці злоякісних пухлин грудної залози, легень, шкіри
 • Сучасні методи лікування злоякісних пухлин грудної залози, легень, шкіри
 • Діагностика та лікування спадкового раку грудної залози
 • Циркулюючі пухлинні клітини роль в діагностиці та лікуванні РГЗ.
  Гормонотерапія РГЗ. Her2neu позитивний РГЗ, три негативний РГЗ
 • Лікування метастатичного раку грудної залози, легень, шкіри
 • Органозберігаючі операції, края резекції, сторожеві лімфовузли
 • Імуноонкологія в лікуванні меланобластоми шкіри, пухлин грудної залози, легень

ПРОГРАМА – http://mediamed.com.ua/Onko_2021_programm

До участі в конференції запрошуються лікарі – онкологи, хірурги, радіологи, хіміотерапевти, керівники структурних підрозділів та закладів охорони здоров’я з регіонів, науковці з провідних науково-дослідних установ МОЗ України та НАМН.

Додатково: Он-лайн підтримка конференції
Початок роботи конференції: 3 вересня 2021 року о 10-00.
Форма участі: в якості слухача, усна доповідь.

РЕЄСТРАЦІЯ – http://mediamed.com.ua/Onko_2021_registration
Попередня реєстрація для учасників конференції є обов’язковою! Участь у конференції є безкоштовною. Увага! Реєструвати декількох учасників на однакові контактні дані (№ телефону, електронну адресу) забороняється.

Кількість балів відповідно до шкали значень різних видів діяльності лікарів (провізорів) за участь у науково-практичній конференції наступною:
усна доповідь – 30 балів,
слухач – 10 балів
Докладніше про програму конференції, місце проведення та реєстрацію відвідувачів на офіційному сайті співорганізатора конференції ТОВ «МЕДІАМЕД» www.mediamed.com.ua
Витрати на проїзд та проживання здійснюються за кошти учасників.

КНП «Хмельницький обласний протипухлинний центр» ХОР, Українське науково-медичне товариство онкологів, Національний Інститут Раку та ГО «Асоціація онкологів Хмельниччини» запрошують Вас взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «ПОДІЛЬСЬКІ ДНІ ОНКОЛОГІЇ. СУЧАСНІ АКЦЕНТИ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ЗЛОЯКІСНИХ НОВОУТВОРЕНЬ ГРУДНОЇ ЗАЛОЗИ, ЛЕГЕНЬ, ШКІРИ» Захід відбудеться 3-4 вересня 2021 р. в м. Камянець-Подільський, за адресою: вул. Татарська, 19, конференц-зала готелю "Клеопатра"(згідно «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 році» № 262). Наукова тематика конференції:
 • Сучасні тенденції в діагностиці злоякісних пухлин грудної залози, легень, шкіри
 • Сучасні методи лікування злоякісних пухлин грудної залози, легень, шкіри
 • Діагностика та лікування спадкового раку грудної залози
 • Циркулюючі пухлинні клітини роль в діагностиці та лікуванні РГЗ. Гормонотерапія РГЗ. Her2neu позитивний РГЗ, три негативний РГЗ
 • Лікування метастатичного раку грудної залози, легень, шкіри
 • Органозберігаючі операції, края резекції, сторожеві лімфовузли
 • Імуноонкологія в лікуванні меланобластоми шкіри, пухлин грудної залози, легень
ПРОГРАМА - http://mediamed.com.ua/Onko_2021_programm До участі в конференції запрошуються лікарі - онкологи, хірурги, радіологи, хіміотерапевти, керівники структурних підрозділів та закладів охорони здоров’я з регіонів, науковці з провідних науково-дослідних установ МОЗ України та НАМН. Додатково: Он-лайн підтримка конференції Початок роботи конференції: 3 вересня 2021 року о 10-00. Форма участі: в якості слухача, усна доповідь. РЕЄСТРАЦІЯ - http://mediamed.com.ua/Onko_2021_registration Попередня реєстрація для учасників конференції є обов’язковою! Участь у конференції є безкоштовною. Увага! Реєструвати декількох учасників на однакові контактні дані (№ телефону, електронну адресу) забороняється. Кількість балів відповідно до шкали значень різних видів діяльності лікарів (провізорів) за участь у науково-практичній конференції наступною: усна доповідь - 30 балів, слухач – 10 балів Докладніше про програму конференції, місце проведення та реєстрацію відвідувачів на офіційному сайті співорганізатора конференції ТОВ «МЕДІАМЕД» www.mediamed.com.ua Витрати на проїзд та проживання здійснюються за кошти учасників.