Запрошуємо на презентацію книги

Новини та події

7 липня 2021 року о 15:00 у Національній науковій медичній бібліотеці України відбудеться презентація книги “Місця пам’яті в польсько-українському діалозі порозуміння (до 80-х роковин Катинського злочину)”

Книга вийшла друком за сприяння Посольства Республіки Польща в Україні, Федерації польських організацій в Україні (ФОПвУ), Інституту історії України НАН України.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

7 липня 2021 року о 15:00 у Національній науковій медичній бібліотеці України відбудеться презентація книги "Місця пам’яті в польсько-українському діалозі порозуміння (до 80-х роковин Катинського злочину)" Книга вийшла друком за сприяння Посольства Республіки Польща в Україні, Федерації польських організацій в Україні (ФОПвУ), Інституту історії України НАН України.